İş ortağınız olarak LINAK

Müşterilerimiz için yalnızca bir tedarikçiden daha fazlası olmayı amaçlıyoruz. Biz, iş ortağınız olmak istiyoruz. 

LINAK ile çalışmak, yalnızca bir ürün satın almaktan daha fazlasıdır. Amacımız, yenilikçi çözümler, kapsamlı bilgi, dünya standartlarında üretim ve uluslararası erişilebilirlik sunarak müşterilerimize katma değer sağlamaktır.

Yenilikçilik
İlk aktüatörü geliştirdiğimiz günden bu yana LINAK, sektöre yeni ve yenilikçi fikirler getirmeye her zaman devam etmiştir. Yenilikçilik, LINAK’ın günümüzde geldiği noktaya erişmesinde daima önemli bir rol oynamıştır. Yenilikçi çözümlerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

LINAK, bu nedenden dolayı sadece bir komoponent tedarikçisi değildir. Sunduğumuz stratejik ortaklık kapsamında Ar-Ge, satış sonrası hizmetler, lojistik, imalat ve pazarlama alanlarında destek sağlarız.

Bilgi
LINAK olarak, temel uzmanlık alanımız olan elektrikli aktüatör çözümlerine odaklanırız. Ayrıca,  dört ayrı   segmentimiz de, müşterilerin ihtiyaçlarına, pazarın ihtiyaçlarına ve uygulama bilgisine büyük önem vermekteyiz.

LINAK, pazardaki trendler hakkında sahip olduğu kapsamlı bilgi sayesinde, gerçek bir çözüm üreticisi olarak öne çıkmaktadır.

Dünya standartlarında üretim
LINAK olarak, kaliteli ürünler üretiyoruz. Sektörümüzdeki en iyi üretim tesislerine sahip olmamızdaki amaç, pazarımızda bir numaralı üretici olmaktır. Bu amaç doğrultusunda, imalat süreçlerimizi her açıdan LEAN prensipleri çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede yüksek kaliteli ürün, hizmet ve teslimatlar sağlayabilmekteyiz.

Uluslararası bulunurluk
Dünyanın dört bir yanında müşterilerimiz bulunmaktadır. Biz de müşterilerimize yakın olmayı istiyoruz. Mümkün olan en iyi hizmeti verebilmek için müşterilerimize, dünyanın dört bir yanında bulunan temsilciliklerimiz ve bölge distribütörlüklerimizle hizmet vermekteyiz.