Contact us here
Haberler 5 Temmuz 2022

Ön saflarda koruma

COVID vakalarının yeniden artış göstermesiyle beraber, sağlık kuruluşlarında hijyen sağlama gerekliliği büyük önem taşımaya devam ediyor. LINAK Protect™ ile kontamine yüzeylerden kaynaklı mikrobik enfeksiyonu en aza indirecek çözümler geliştirmeye devam ediyoruz. Portföyümüze en son eklenen ürünümüz, son kullanıcıların en çok dokunduğu ve çapraz kontaminasyon riskini en üst düzeye çıkaran ürünlere ekstra bir koruma katmanı ekleyerek, enfeksiyona karşı mücadeleyi ön saflara taşıyor.

LINAK Protect™: Bir doktorun yatak korkuluğuna dokunan elleri.

Her temas noktasında minimum risk

HB80 el kumandası ve ACO refakatçi kontrol ünitesi artık antimikrobiyal katkı maddesi içeren özel bir yüzeye sahip. Cihazların yüzeyleri mevcut silme prosedürleriyle temizlendiğinde, bu ekstra koruma katmanı, yüzeyleri kontamine edebilecek bakterilere karşı etkili bir kalkan oluşturabilir. Her türlü hijyen uygulamasına önemli katkı sağlayan bu antimikrobiyal çözüm, enfeksiyonlara karşı yeni bir engel teşkil ediyor.

Daha büyük bir resmin parçası

Antimikrobiyal koruma, tek başına elbette çapraz kontaminasyonu durduramaz. Ancak sık sık el yıkama, silme, yıkama ve dezenfeksiyon gibi standart uygulamalarla beraber enfeksiyon vakalarının azaltılmasına katkıda bulunabilir. LINAK Protect™ portföyünün bir parçası olan bu çözüm, ilk temas noktasındaki koruma potansiyelini bir üst seviyeye taşır.

Hijyen konusunda her zaman verdiğimiz taahhüt

Tekrar ve tekrar yıkanmaya ve dezenfekte edilmeye dayanıklı ürünler geliştirerek, enfeksiyonların kontrol altında tutulabilmesine 25 yılı aşkın süredir aralıksız destek oluyoruz. Hatta bundan birkaç yıl önce, mevcut standartların gerektirdiğinden 5 kat daha dayanıklı olan DURA™ ürün serimizle kalıcı hijyen konusunda çıtayı yükseltmeyi başardık. Silinerek temizlenen ürünlerden yıkama tünellerinde yıkanabilir ürünlere kadar, kontamine yüzeylerden kaynaklı mikrobiyal enfeksiyon riskini minimize eden çözümler geliştirmeye her zaman devam edeceğiz. Yeni antimikrobiyal korumalı kumandalarımız, yarının sağlık sorunlarını ele alma taahhüdümüzdeki en son gelişmeyi temsil ediyor.

LINAK Protect™ çözümleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.linak.com/washability

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now