Contact us here
Haberler 24 Ocak 2020

Mobil sağlık ekipmanlarınızın kapasitesini yükseltin

Yeni LINAK® Port Junction Box PJB4, tıbbi uygulamanızın aktüatör sistemine üç adede kadar BA21 Li-ion batarya (3 x 2,25 Ah) dâhil edebilmenizi sağlar.

Mobil sağlık ekipmanlarınızın kapasitesini yükseltin

Ameliyathanelerde yerdeki kabloları önlemek amacıyla, giderek daha fazla sayıda hastane batarya ile çalışan ameliyat koltukları ve masaları tercih ediyor. Bu sayede kabloya takılma riski düşürülebiliyor ve uygulamanın hareketliliği artırılabiliyor. LINAK®, tam fonksiyonelliğin ve yeterli batarya kapasitesinin sağlanabilmesi için, yeni bir kanal çoğaltıcı adaptör kutusu ile karşınızda. PJB4.

Mobil ekipmanınız için yüksek güç
PJB4, uygulamanıza daha fazla batarya gücü katabilmenizi sağlar. Örneğin, üç adet yüksek güçlü BA21 Li-ion batarya. 3 adet 2,25 Ah’lik bataryanızın olması, uygulamayı yalnızca gece şarj ederek gün boyu kullanabilmenizi sağlar.

Mevcut aktüatör çözümünüze uygun
PJB4’ü, kullanmakta olduğunuz LINAK® hareket sistemine kusursuz uyum sağlayacak şekilde geliştirdik. Tasarımında zarif LINAK çizgisini sürdüren PJB4, aynı zamanda LINAK’ın standart montaj braketlerini kullanmaktadır. Kablo yönetimi de son derece kolaydır.

Standartlara uygunluğu belgelendirilmiş tasarım
PJB4, gerekli standartlar ile tam uyumlu ve hatta bazı yönleriyle standartların biraz üstünde olup, tüm gerekli uygunluk belgelerine sahiptir. Gelişmiş tıbbi ekipmanların aktüatör sistemleri genelde IPX6 Washable DURA™ standardına sahip olduklarından dolayı, bu kanal çoğaltıcı adaptör kutusunu da tabii ki aynı standartta geliştirdik.

Eğer PJB4’ün sunduğu seçenekler veya diğer LINAK® ürünleri hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ise, lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin. 

 

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.