Haberler 28 Kasım 2019

Özelleştirilmiş Bed Control uygulaması ile markanızı tanıtın ve destekleyin

LINAK® Bed Control™ uygulamasını özelleştirerek, kendi markanıza veya müşterinizin markasına daha fazla dikkat çekebilirsiniz. Yataklarınızın kullanıcılarında markanızın görünürlüğünü önemli oranda artırmak için, birkaç kolay adımı izlemeniz yeterli.

Müşterilerinizin konfor yataklarını Bed Control uygulaması ile her ayarladıkları zaman, logonuzu ve kurumsal renklerinizi gördüğünü ve ürününüz hakkında daha fazla bilgi almak istediklerinde web sitenize yönlendirildiklerini hayal edin.

Diğer bir deyişle, müşterilerinizin yatağı kimin ürettiğini ve bu konforu kimin sunduğunu net bir şekilde görmesini sağlayabilirsiniz. LINAK, size bu ayrıcalığı sadece birkaç kolay adımda sunabiliyor. Fakat dahası var!

Markanızı tanıtmak için uygulamayı özelleştirin
Üreticiler ve markalar için sunulan Bed Control uygulaması, kurumsal renkler ve şirket logoları ile özelleştirildiği zaman markanın tanıtımında destek olur ve konfor yatağınızı daha eşsiz kılar. Özelleştirme seçenekleri, aşağıdakileri kapsar:

  • Logo: Uygulamadaki logoyu değiştirin
  • Renk: Arka plan rengini değiştirin
  • Web sitenize bağlantı ekleyin: “About” (Hakkında) menüsü, Product Information (Ürün Bilgisi) ve Support (Destek) olmak üzere iki bölümden oluşur. Web sitenizde tercih ettiğiniz adrese bağlantıyı oluşturabilirsiniz

Bed Control uygulamasının en yeni sürümü, LINAK’ın Bluetooth® destekli kablosuz kumandalarının sahip olduğu fonksiyonlara değer katan birçok yeni özellik sunmaktadır.

Örneğin uygulamadaki destek bölümü ve hata giderme rehberi, kullanıcının yatak ayarlarını yapmasında yardımcı olur ve markanızın kullanımı kolay ve son derece kaliteli ürünler sunduğuna dair iyi bir izlenim yaratır.  Bunun avantajı nedir?

  • Kullanıcılar, en sık karşılaşılan sorunları adım adım çözebilir
  • Markaların müşteri hizmetleri, destek için daha az aranır

Diğer bir deyişle: Sorunların çözümü, artık parmaklarınızın ucunda!

Kullanıcı dostu bir tasarım sunun
Özetlemek gerekirse: Bed Control uygulaması, en yeni sürümü ile artık daha işlevsel olmakla beraber, sessiz alarm ve yatak seçicisi gibi yeni özellikler ile donatıldı. Üstelik kullanımı kolay tasarımından ve görünümünden ödün vermeden.

LINAK Bed Control uygulamasının yeni tasarımı artık daha da kullanışlı” adlı makalede uygulamanın özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bu, sizin özelleştirebileceğiniz bir tasarımdır.

LINAK Bed Control uygulamasının özelleştirilebilir versiyonu
 

Nasıl başlayabilirim?
Markanızı, sadece birkaç basit adımla müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Daha fazla bilgi için, lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin.


Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.