Contact us here
Haberler 14 Kasım 2019

Ofis masası markanızı özelleştirilmiş uygulama ile öne çıkarın

LINAK Desk Control™ uygulamasının sunduğu özelleştirme imkânlarından tümüyle faydalanmanız, kendi markanızın veya müşterinizin markasının tanıtımında destek olur. Uygulamanın neler sunduğunu burada öğrenebilirsiniz.

Özelleştirilmiş Desk Control Uygulamaları

Günümüzün dijital trendleri sayesinde, birçok ürün akıllı telefon uygulaması ile birlikte sunulmaktadır. LINAK® Desk Control™ uygulaması, dünyanın dört bir yanındaki binlerce ofis masası kullanıcısının oturma ve ayakta durma istatistiklerini anında görebilmelerini sağlamaktadır.

Desk control uygulamasını özelleştirmeniz de mümkün. Markanızı desteklemek için:

  • Renginizi seçin
  • Logonuzu ekleyin
  • Web sitenize bağlantı verin
  • Veya yukarıdakilerin tümünü kendi müşterinize sunun!

Bir diğer deyişle, LINAK® Desk Control™ uygulamasını özelleştirerek kendi markanıza veya müşterinizin markasına daha fazla dikkat çekebilirsiniz.

Yeni bir kullanıcı arayüzü: Öne çıkan istatistikler
LINAK’ın çalışma masaları için geliştirdiği uygulama, kullanıcının akıllı telefonunu fiziksel bir masa kumandası gibi kullanabilmesini sağlamaktadır. Ama dahası var! Uygulamanın en yeni sürümü, önemli değişikliklere sahiptir. Kullanıcılar uygulamada artık kendilerine hedefler koyabilir, motive edici bildirimler alabilir ve istatistikleri inceleyerek gün içerisindeki performanslarını kolayca izleyebilirler. Uygulama, bu sayede kullanıcının çalışma alışkanlıklarını geliştirebilmesini sağlar.

Yeni Desk Control™ uygulamasında kullanıcıyı daha nelerin beklediğini videomuzu izleyerek öğrenebilirsiniz: ‘Yeni LINAK Desk Control uygulaması ile kullanıcı istatistikleri ön planda’.

Markanıza dikkat çekmenin kolay yolu
Desk Control™ uygulamasının görsel tasarımını markanızın kimliğine uyarladığınız takdirde, yüksekliği ayarlanabilir çalışma masasını kimin tasarladığını son kullanıcıya devamlı hatırlatabilirsiniz. Hatta bir adım daha öteye gidebilir ve logonuzu DPG masa kumandasına da ekleyebilirsiniz. Bu sayede “benzersiz çözümünüzü” tamamlayabilir ve masa kullanıcısının markanızı her zaman görmesini sağlayabilirsiniz.

Özelleştirilmiş Desk Control Uygulamaları
 

Kulağa kolay geliyor ve gerçekten de öyle! Dijital çözümler konusunda yeni olsanız ve dijital dünyanın sizi aştığını düşünseniz bile. LINAK, ihtiyacını duyacağınız tüm desteği sunmaktadır ve size özel Desk Control uygulamasına ne kadar çabuk ve kolay bir şekilde sahip olabileceğinizi gördüğünüzde şaşıracaksınız.

Markanızın görünürlüğünü güçlendirmeye hazır olduğunuzda, bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Uygulamanız her zaman güncel olacaktır
Özelleştirilmiş uygulamanızın temelinde standart LINAK® Desk Control™ uygulaması olacağından dolayı, tüm güncelleştirmeler otomatik olarak sağlanacaktır. LINAK standart uygulamasını güncelleştirdiği veya uygulamaya yeni özellikler eklediği zaman, bu güncelleştirmeler sizin özelleştirilmiş uygulamalarınıza da gelecektir. Tüm güncelleştirmeler, Bluetooth® Low Energy teknolojisi ile çalışan LINAK ürünleri üzerinde titizlikle test edilir.

Özelleştirilmiş uygulama tamamıyla size ait olur ve yapmanız gereken tek şey, uygulamayı App Store ve/veya Google Play mağazasına kendi hesabınız ile koymaktır.

Desk Control™ uygulaması hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.
  

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.