Contact us here
Haberler 11 Kasım 2019

CAN bus aktüatörler artık daha da akıllı!

Arazi ve iş makineleri geliştiren müşterileri ile yıllardır başarılı iş birlikleri sürdüren LINAK’ın elektrikli aktüatörleri, yeni özellikler kazandıran en güncel CAN bus yazılım sürümü sayesinde şimdi daha da akıllı.

CAN bus - yeni özellikler

Elektrikli lineer aktüatörler konusunda sınırları sürekli zorlayan LINAK, hidrolik sistemlerden bile üstün performans gösteren çözümler geliştirmektedir. LINAK CAN bus aktüatörlere kazandırılan yeni özellikler:

 
Özellik
Açıklama
 
Donanıma adres atama
Pin yapılandırmasını değiştirerek yedi benzersiz CAN adresi oluşturun. Bu sayede aktüatörler kolayca kurulabilir, değiştirilebilir ve hatta aynı aktüatörleri farklı amaçlar için kullanabilirsiniz.
 

Dinamik hız ayarı
Aktüatörün çalışma sırasında hızının değişmesini sağlayın ve hızı doğrudan CAN bus ağı üzerinden okuyun.
 

Soft start ve soft stop
Soft start ve soft stop süreleri, bir CAN komutu kullanılarak belirlenebilir. Aktüatörün hızlanma ve yavaşlama sürelerini ayarlayarak, makinenizin daha az zorlanmasını sağlayabilirsiniz.
 

Daha fazla uyumluluk
Çeşitli makineler ile daha fazla uyumluluk sağlamak amacıyla, mevcut 250 kbps hıza; 125 kbps, 500 kbps ve otomatik baud hızı eklendi.
 

Kurtarma modu
Kurtarma modu, basit hataları gidermeye yarayan bir fonksiyondur. Bu sayede operatör, hesaba katılmayan hatalara rağmen işine devam edebilir. Hatalar kurtarma modunda giderilebilir ise, herhangi bir hata giderme veya onarım çalışmasına gerek kalmaz.
 
 
CAN bus logosu

En yeni CAN bus yazılımımızın teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Ayrıntılı bilgiyi burada bulabilirsiniz

 

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.