Haberler 31 Ekim 2019

HC40: Aydınlatmanın sağladığı üstün kullanıcı deneyimi

HC40’ın Advanced modelleri sallandığında yanan el feneri, aydınlatmanın kullanıcıya sağlayabileceği kolaylıklardan sadece biridir. Aydınlatmanın sağlayabileceği ve önceden hiç düşünmediğiniz avantajlarını keşfedin. Aydınlatma özellikleri ile öne çıkan HC40 serisi; aydınlatmalı tuş takımı, ekran aydınlatması ve benzer özellikleri sayesinde son derece kullanıcı dostudur.

Akıllı telefonların hayatlarımıza girmesiyle yaşanan değişimi hepimiz hissettik. Artık, kullandığımız cihazlardan birden çok işleve sahip olmalarını bekliyoruz. Bu değişim, günlük hayatlarımızda birçok alanı etkiledi. Lambalarımızı kontrol eden uzaktan kumandalardan ev eğlence sistemlerimize kadar uzanan bu trend, ayarlanabilir yataklara yönelik el kumandalarından beklentilerin artmasıyla bizide etkiledi.

Yaptığımız kapsamlı ankette edindiğimiz bulgular, kullanıcıların el kumandalarında DOĞRU özellikleri görmek istediklerini ortaya koydu. HC40 FRAME™ Advanced ve HC40 TWIST™ Advanced modellerimiz ile, özellikler açısından doğru dengeyi bulduğumuz inancındayız.

El feneri için kumandayı sallayın!
El kumandalarında bulunan el fenerlerini kullanabilmek için, genelde bir düğmeye veya tuşa basmak gerekiyor. Peki, ya bu düğmeyi yok edebilirsek? Ya el kumandasına daha sade bir görünüm kazandırıp, aynı zamanda daha kullanıcı dostu hâle getirebilsek? Kendimize sorduğumuz bu sorular sayesinde, HC40 Advanced el kumandaları sallandığında yanan el fenerini geliştirdik.

 

Bunun ötesinde kumandanın hangi ayrıntılarını aydınlattığımızı öğrenmek için, lütfen web sitemizdeki makaleyi okuyun.

HC40 el kumandası serisi hakkında daha fazla bilgi için, www.linak.com/hc40 adresini ziyaret edin.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.