Contact us here
Haberler 21 Ekim 2019

MEDICA 2019: Elektrikli hareket sistemlerindeki yenilikleri keşfedin

LINAK, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenecek MEDICA fuarına bir kez daha katılıyor. Sağlık sektöründe hareketli sistemler için geliştirdiğimiz yenilikçi çözümleri size tanıtabilmek için sabırsızlanıyoruz.

MEDICA 2019’da standımızda sizi nelerin beklediğini kısaca tanıtmak istiyoruz. Çözümlerimizi, 18-21 Kasım tarihlerinde Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenecek fuardaki standımızda (salon 14, stant F11) keşfedin. Fuarda sizi de görebilmek için sabırsızlanıyoruz.

Hasta Taşıma Liftleri

Önce JUMBO™, sonra LIFT™ – hasta taşıma liftlerinin tarihi
Hasta taşıma liftlerine  yönelik ilk aktüatör sistem çözümü, bundan 25 yıl önce tanıtılmıştı. LINAK® JUMBO™, üreticilere sadece hareketli parçalarını tek bir yerden temin etme imkanı tanımad, aynı zamanda ürün testleri ve kalite kontrol süreçleri için tamamen yeni bir pazar standartı oluşturdu. Şimdi, bu sistemin yenisiyle tanışma zamanı: Yepyeni LINAK® LIFT sistemini size tanıtabilmek için sabırsızlanıyoruz.

 
LA20

İnce, kompakt ve güvenilir
Güvenlik sağlayan çeşitli özellikler ile gelişmiş ergonomi ve konfora olan talep, tıp sektöründe de giderek artmaktadır. Fakat elektrikli hareket çözümleri için ürünlerde ayrılan alan genelde son derece kısıtlıdır. Bu noktada LINAK LA20 aktüatör  modeli devreye giriyor.

 
LC3

LC3 – kuş cıvıltısı kadar sessiz
Tıbbi ekipmanlarda sessiz, kusursuz ve güçlü hareket sistemleri bir ihtiyaçtır. Yeni LC3 kaldırma kolonu, örneğin tedavi koltukları, ameliyat masaları, röntgen ekipmanları ve çeşitli tıbbi tanılama cihazları için koşulan şartları karşılamaktadır. Yeni LC3 modelini MEDICA 2019’da tanıtıyoruz.

 
MEDICA 2019

MEDICA 2019’da bizi ziyaret edin
Yukarıdaki haber hakkında ayrıntılı bilgi almak için, MEDICA Haber Bültenini inceleyin veya salon 14’teki F11 numaralı standımızı ziyaret edin.

 

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.