Contact us here
Haberler 15 Ağustos 2019

Yeni özelliklere ve daha fazla fonksiyona sahip yeni Bed Control uygulaması

Akıllı telefon uygulamaları, dünyanın dört bir yanında insanların günlük hayatlarında önemli bir rol oynamaktadır. Yeni LINAK® Bed Control uygulaması, ayarlanabilir konfor yatağı sahiplerine daha fazla fonksiyon ve özellik sunmaktadır.

Bed Control uygulamasında alarmı kurun

Konfor yataklarında sadece sırt bölümünün yukarıya ve aşağıya hareket ettirilebilmesi, artık tek özellik değil. LINAK® Bed Control uygulamasının güncelleştirilmiş en yeni sürümü, birçok yeni özellik, fonksiyon ve kullanımı daha kolay olan uygulama içi sorun giderme rehberleri sunmaktadır.

Yatağın istenilen tarafının istenilen şekilde ayarlanabilmesini sağlayan yeni yatak seçicisi
Uygulamaya eklenmiş olan yeni özellikler arasında en belirgin olanı, muhtemelen yatak seçicisidir. Bu fonksiyon, yatağın her iki tarafının kullanıcı tarafından ayrı olarak veya aynı anda hareket ettirilebilmesini sağlar. Bu sayede kullanıcı, yanındaki partneri örneğin horluyorsa, yalnızca onun sırt bölümünü biraz yükseltebilir.

Ayarlamak istediğiniz yatağı daha kolay ayırt edebilmeniz, seçebilmeniz ve kontrol edebilmeniz için, uygulama içerisinde yatakları adlandırabilirsiniz.

LINAK Bed Control Uygulamaları
 

Yeni alarm fonksiyonu, hareket veya masaj fonksiyonlarını etkinleştirir
Yeni uygulama, ayrıca yepyeni bir sessiz alarm fonksiyonu sunmaktadır. Alarmı, ayarladığınız bir saatte masaj fonksiyonunu etkinleştirecek veya örneğin sırt bölümünü favori bir konuma yavaşça getirecek şekilde kurabilirsiniz.

Sessiz alarm özelliği, geleneksel ve gürültülü alarmlara mükemmel bir alternatiftir. Sizi nazik bir şekilde uyandıran bu özellik, aynı zamanda yanınızdaki partnerinizin uyumaya devam edebilmesini sağlamasıyla öne çıkmaktadır.

Uygulama içi destek ve sorun giderme rehberleri
Bu rehberler, sistemin hata kodları ile yakından ilişkilendirilmiştir. Bunun anlamı, sistemin ekranda sadece hata kodunu görüntülemekle kalmayıp, artık size sorunun ne olduğunu ve nasıl çözülebileceğini İngilizce olarak veya uygulamadaki diğer yedi dilden birinde anlatabilmesidir.

Genel olarak bakıldığında, yeni Bed Control uygulaması ile hata giderme işlemleri artık çok daha kolay. Kullanıcı bir hata mesajı ile karşılaştığı zaman iki seçeneğe sahiptir:

  1. Hatayı kabul etmek ve gerekli düzeltmeyi yapmak (örneğin, hata mesajı ağırlık/yük ile ilgili ise ağırlığı/yükü kaldırarak)
  2. Sorun giderme rehberini etkinleştirmek

Sorun giderme rehberi, kullanıcıya en sık karşılaşılan sorunları adım adım çözmesinde yardımcı olur. Bu sorunlar, örneğin yatağın tekrar eşleştirilmesi veya kapandığı için yeniden çalıştırılması gerektiği ile ilgili olabilir. Genel olarak bakıldığında, sağlanan ayrıntılı rehberler sayesinde yatak üreticilerinin müşteri hizmetlerinde çalışanların işleri de hafifletilmiş olur. Özetlemek gerekirse: Sorunların çözümü, artık parmaklarınızın ucunda!

Markanızı tanıtmak için uygulamayı özelleştirin
Üreticiler ve yatak markaları için kurumsal renkler ve şirket logoları ile özelleştirilebilen Bed Control uygulaması, markanızı tanıtmanızda ve konfor yatağınızı daha eşsiz kılmanızda destek olabilir.

LINAK® Bed Control App uygulaması hakkında veya markanızı yansıtacak şekilde nasıl özelleştirilebildiği ile ilgili daha fazla bilgi almak için, lütfen bölgenizdeki LINAK® temsilciliği ile iletişime geçin.

LINAK Bed Control uygulamasını hem Android hem de iOS işletim sistemleri için uygulama mağazasından indirebilirsiniz.

Google Play

Apple Store

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.