Haberler 4 Haziran 2019

LINAK’ın hasta bakım yatakları için geliştirdiği yeni tartı çözümü ile tanışın

Hastaneler ve hasta bakımı için geliştirilmiş ağırlık ölçme sistemi. Quad Load Cell Interface 2 (QLCI2) ve HB100 ekranlı el kumandasından ya da alternatif olarak Attendant Control Touch (ACT) dokunmatik ekrandan oluşmaktadır.

Genelde hastane yataklarına monte edilip bağlanan LINAK Tartı Çözümü, hastanelerde ve hasta bakımında çeşitli uygulamalar için ağırlık ölçme ekipmanları sağlamaktadır.

Tartı Çözümü, hastaların ağırlıklarındaki değişimin hasta bakıcıları tarafından izlenebilmesini sağlamaktadır. Üstelik, tartılmak hastanın yatağı terk etmesine gerek kalmadığından, hem hasta bakıcıları zamandan tasarruf eder hem de hastalara daha fazla konfor sağlanmış olur.

Sağlık sektöründeki uygulamalara yönelik geliştirilen LINAK® ölçme çözümü, Quad Load Cell Interface 2 (QLCI2) ve ağırlığı görüntüleyen bir üniteden oluşur. Bu ünite, ya HB100 ekranlı el kumandasıdır ya da Attendant Control Touch (ACT) dokunmatik ekran. 

HB100
HB100 ekranlı el kumandası, hem ağırlığı gösteren hem de Yataktan Kalktı (Out Of Bed - OOB) özelliğine sahip bir el kumandasıdır. 2,4”lik renkli bir ekrana ve kullanışı kolay bir menü sistemi ile gelir.

ACT
Attendant Control Touch, ağırlığı da gösteren tam fonksiyonlu bir dokunmatik ekrandır. ACT, aktüatör kontrollerine ve akıllı özelliklere sahip 9,5”lik bir dokunmatik ekrandır.

QLCI2
Quad Load Cell Interface 2 (QLCI2), tüm sistemin beynidir. Dört yük hücresinden gelen verileri birbirlerine bağlayıp yönetir ve edindiği bilgileri ekranlı ünitelere gönderir. QLCI2 ayrıca bir ağ geçidi özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde, hasta yatağı terk ettiği zaman hemşire bilgilendirilir.

 

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.