Haberler 8 Ocak 2019

ACT, gelişmiş hastane yataklarında birçok özelliğin kumanda edilmesini sağlıyor

LINAK® dokunmatik ekranlı kontrol ünitesi ACT, gelişmiş hastane yataklarında kullanılan birçok işlevin ve özelliğin kumanda edilmesi için mükemmel sayılabilecek bir arayüz sunuyor

Modern hastane yataklarında, sadece bir kontrol ünitesi ile birden fazla işlevin çalıştırılması artık daha kolay Sırt ya da bacak desteğinin ayarlanmasından çok daha fazlasını sunan ACT (Attendant Control Touch) dokunmatik ekranlı kontrol ünitesi, basit yatak kontrolü, gelişmiş yatak kontrolü, akıllı özelliklerden ayarlama için servis moduna kadar üç erişim seviyesi sunmaktadır. 

Akıllı özellikler arasında, entegre hasta tartma, otomatik ışık kontrollü Yataktan Kalktı (Out Of Bed - OOB) sensörü, ISLAKLIK sensörü (WET) ve Yatak Yan Korkuluğu (Bed Side Rail - BSR) sensörü gibi özellikler sayılabilir. Doğru modüler bağlantı kutusuyla bağlanan ünite sayesinde, çok işlevli hastane yatağınızı dokunmatik ekrandan kontrol edebilirsiniz.

Hassas tartı çözümü entegre edin
LINAK® QLCI2 tartı ünitesi, sadece yataktaki hastanın ağırlığını hassas biçimde (+/- 100 g) vermekle kalmaz. Aynı zamanda, Yataktan Kalktı (Out Of Bed - OOB) sensörü de sağlar. Bu yeni ve kullanıcı dostu kalibrasyon aracı ve üretici tarafından yük hücresi kablolarına takılan mikro fişler sayesinde montajı da kolaydır.

Modüler bağlantı kutusu ile akıllı özellikler
MJB8 Modüler Bağlantı Kutusu hastane yatağınıza değer katan özelliklerin bağlanmasını sağlar. MJB8, OOB, WET, BSR, ışık kontrolleri, röle ağ geçitleri gibi çeşitli özelliklerden sinyalleri toplar. Tabi ki bunların tamamına ACT arayüzü ile ulaşılabilmektedir.

Hepsi-bir-arada ve kolay monte edilebilen çözüm
ACT, MJB8 ve QLCI2’den oluşan yeni çözümle hasta tartma, Yataktan Kalktı (Out Of Bed) sensörü, Yatak Yan Korkuluğu (Bed Side Rails - BSR) ve ISLAKLIK (WET) sensörü özellikleri ile birlikte aktüatör hareketi kontrolünü tek sistemle sağlayabilirsiniz. 

Ayrıca LINAK®’ın medikal ekipmanlarda kullanılan aktüatör sistemlerinin montajı genellikle kolaydır. OpenBus™ platform tasarımı sayesinde tüm birimler birbiriyle uyumludur ve kolayca birleştirilebilir. 
Yenilenen ACT, MJB8 ve/veya QLCI2’nin hastane yatağı uygulamanızı nasıl geliştirebileceği hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin.  

 

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.