Haberler 21 Kasım 2018

MEDICA ’18 – sağlık uygulamalarının geleceği kablosuz sistemler

Bu Kasım ayında Almanya'nın Düsseldorf şehrinde düzenlenen 2018 MEDICA fuarında, birçok yeni fikir, ürün ve çözüm sunuldu. LINAK®, kablosuz uygulamalara geçiş, IoT ve yeni güçlü aktüatör çözümlerine odaklandı.

Tıp uzmanları ve sağlık ekipmanları ve uygulamaları üreticilerine yönelik dünyanın en büyük etkinliği, bir kez daha tedavi ve bakım alanları için yeni fikirler ve yeni ilham kaynaklarının ortaya konulmasını sağladı.

Fuar, LINAK için birçok yararlı fikir alışverişlerine ve müşteriler, satıcılar ve genel olarak konuklardan gelen değerli yorumlara zemin hazırladı. Aynı zamanda sağlık uygulaması sağlayıcılarının, giderek daha gelişmiş ve güçlü harekete ve kapsamlı veri kullanımına doğru ilerleyen bir dünyayı nasıl kucaklayacaklarını göstermek açısından harika bir fırsat oldu.

LINAK olarak, MEDICA’18’deki standımıza gelen ve değişmenizi sağlayacak hareket çözümlerinin geliştirilmesi için bize değerli yorumlarını ve fikirlerini aktaran herkese teşekkür ederiz.
 
Bu yıl düzenlenen fuarda sergilenen ürünler ve çözümler hakkında daha fazla bilgiye ya da tam kapsamlı tanıtıma ihtiyacınız varsa, lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin. Görüşmeleri devam ettirmek ve yeni sorulara yanıt vermek için hazırız. 

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.