Contact.ContactUsHere
Haberler 5 Kasım 2018

Siyah kauçuk yüzeyli HC05 el kumandası

LINAK popüler HC05 el kumandasının yeni bir modeli ile konfor mobilyalarına yönelik el kumandaları ürün serisini genişletti. Birçok müşterinin tanıdığı parlak beyaz yüzeyli modelin yanı sıra artık yeni siyah kauçuk yüzeyli bir kumanda da sunulmaktadır.

HC05 kablosuz el kumandası

İlk olarak dual aktüatör TD4 Standard için geliştirilen küçük ve hafif HC05 el kumandası, çeşitli hareketli konfor yataklarında popüler bir tercih oldu. Kumanda, şimdiye kadar sadece parlak beyaz yüzeyle sunulmaktaydı. Artık farklı renkte ve farklı yüzeye sahip yeni bir seçenek sunulmaktadır. Bu durum, tasarım seçeneklerini genişletmenizi sağlamaktadır.

Yeni model, siyah kauçuk yüzeyle gelmektedir. Koyu renk, hem özel bir görünüm yaratmakta hem de düğme simgelerinin daha iyi görünmesini sağlamaktadır. Lastik yüzeyin hafif pürüzlü yapısı HC05 el kumandasının daha rahat tutulmasına yardımcı olmaktadır.

HC05 el kumandasının tanıdığınız beyaz modeli hala standart olarak sunulmaktadır. Siyah modelde ise iki seçenek bulunmaktadır. 

Temel sistemler için Bluetooth® kumanda
HC05 birçok farklı sistemle çalışabilmektedir. Yatağınızı ister TD4 dual aktüatör sistemi, isterse bir kontrol kutusu CBH Advanced ve Bluetooth® Adaptörü ile tasarlamayı tercih ediyor olun HC05, mükemmel bir kablosuz kumanda birimi olarak kullanılabilir. 

Uzun ömürlü pillerle gelmektedir ve Bluetooth® ile kolayca eşleştirilerek sırt ya da bacak desteğinin kontrol edilmesini sağlamakta ve eş zamanlı hareket imkanı sunmaktadır. HC05, geceleri yolunuzu kolayca bulmanız için hafif bir aydınlatma sağlayan Yatak Altı Aydınlatması işlevi için bir düğmeye de sahiptir.

HC05 kablosuz el kumandası hakkında daha fazla bilgi alın
 
LINAK® el kumandası HC05, TD4 dual aktüatör sistemleri ya da konfor mobilyalarına yönelik diğer LINAK özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.