Contact us here
Haberler 19 Eylül 2018

LINAK'ın Li-ion bataryaları

LINAK'ın Li-ion bataryaları, sağlık ekipmanlarının ayarlanabilir uygulamaları için tutarlı ve güvenilir performans ve geleneksel kurşun asit batarya çözümlerine göre dört kata kadar daha uzun batarya ömrü sunmaktadır

LINAK'ın Li-ion bataryaları
LINAK'ın Li-Ion bataryaları, hasta taşıma ve ayağa kaldırma liftleri gibi ayarlanabilir tıbbi uygulamalarda, tutarlı ve güvenilir performans sağlamaktadır. Ayrıca geleneksel kurşun akü çözümlerine göre dört kata kadar daha uzun batarya ömrü sunmaktadır.

Daha az çevresel etki
LINAK olarak, çevresel etkileri en aza indirmek için çabalıyoruz ve lityum iyon teknolojisi ile bu çabalarımızın gereklerini yerine getiriyoruz. Lityum iyon bataryalarımız, geleneksel kurşun asit bataryalara göre daha düşük çevresel ayak izine sahiptir. Lityum iyon bataryalar, dört kata kadar daha uzun kullanım ömrü sayesinde ortaya çıkan atık miktarını azaltmaktadır. LINAK Li-Ion teknolojisi, batarya kapasitesinin daha uzun süreler korunmasını, bataryanın ağırlığının %40 azalmasını ve batarya kullanım ömrünün uzamasını sağlamaktadır. Bunun sonucunda geleneksel bataryalara kıyasla nakliyenin azalması sayesinde CO2 emisyonları azaltılabilmektedir. 

Sağlık sektöründe optimizasyon
Lityum iyon bataryalar kullanarak, bataryanın kolayca değiştirilebildiği, daha hafif bir çözüm elde etmenizi sağlamaktadır. Bu sayede tıbbi uygulamalarda iş akışları optimize edilebilmekte ve kararlı kaldırma performansı sağlanabilmektedir. Tüm bunlar, dünyanın her yerinde sağlık personeli için ergonomiyi geliştirmektedir. 
BAJL Li-Ion 2,25 Ah ve BAJL Li-ion 4,50 Ah modelleri, özellikle tıbbi uygulamalar için geliştirilmiştir ve hareketli ya da ayarlanabilir ekipmanlarla ve sık sık hastaların kaldırılması gereken ortamlarda çalışan personeli desteklemektedir. LINAK Li-Ion bataryalar, tutarlı ve uzun süreli batarya gücü ile en iyi çalışma ortamının yanı sıra tutarlı ve yüksek performanslı ekipmanlar sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. 

LINAK'ın Li-Ion bataryaları ya da sağlık sektörü uygulamalarına yönelik ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin. 
 
Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now