Contact us here
Haberler 11 Temmuz 2018

Zarif tasarım, küçük ve sağlam. Yeni LA20 aktüatör

İnce ve kompakt tasarımlı yeni LA20, çok çeşitli sağlık hizmeti uygulamasında kullanıma uygun, küçük bir aktüatördür.

LA20 aktüatör
LINAK'ın yeni LA20 aktüatörü, günümüzün tedavi uygulamalarında alanın kısıtlı ve tasarımda hareketin önemli olduğu uygulamalar için tıp sektörünün zorlu koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. LA20, bu boyuttaki bir aktüatör için yüksek sayılabilecek 2500 N'a varan itiş gücünün sağladığı güçlü kaldırma kapasitesiyle verim ve sorunsuz performans sunmaktadır. Bu aktüatör, ağır hastaların ve gün geçtikçe ergonomiye daha fazla önem verilen çalışma ortamlarının gereksinimlerini karşılamaya hazırdır. 

LA20, ince ve yalın tasarımı ile alanın dar ya da boyutun önemli olduğu çok çeşitli sağlık hizmeti uygulamaları ile uyumlu olması sayesinde her türlü uygulamada rahatlıkla kullanılabilir. Aktüatör, değiştirilebilir kablosu sayesinde kolay montaj ve kabloyu yenileme olanağı sağlamaktadır.  

LA20, hassas konumlandırma için geri bildirim sinyalleri, güvenilir performans sağlayan elektrikli görev sonu sistemi, uzun kullanım ömrü ve hem üreticiler hem de sağlık personeli /hastalar için güvenliğe öncelik vermesiyle güçlü ve güvenilir bir aktüatördür.

LA20 ya da LINAK'ın sağlık hizmeti uygulamalarına yönelik ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin. 
 

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.