Haberler 23 Nisan 2018

Yeni bağlantı braketleri ile ikili masa tasarımına kazandırılan esnekliği keşfedin

Bu özellik, standart bir opsiyon olarak sunulmaktadır. LINAK’ın DESKLIFT® kaldırma kolonları için geliştirdiği yeni bağlantı braketi, oturarak-ayakta çalışmaya olanak sağlayan ikili masa tasarımını kolaylaştırmaktadır. Bu çözüm, dikdörtgen ve kare profilli kolonlar ile uyumludur.

LINAK, oturarak-ayakta çalışmaya olanak tanıyan ikili masaların yükselişte olduğu sektöre, aşağıdaki uygulamaların tümünü kapsayan yeni bir standart çözüm getirdi: Dikdörtgen ve kare profilli DESKLIFT® kaldırma kolonları, standart bir opsiyon olarak bağlantı braketleriyle birlikte temin edilebilmektedir. İkili masa tasarımı için optimize edilmiş kaldırma kolonları,bu sayede artık hazır olarak sipariş edilebilmektedir. 

Tasarım imkânlarında çeşitlilik
Birbirinden farklı beş kaldırma kolonu, modern ikili ofis masalarının tasarımında çeşitli alternatifler sağlamaktadır. İkili masa braketi aşağıdaki ürünler için temin edilebilir:

  • Dikdörtgen profilli DL5 (2 kademeli), DL6 (3 kademeli) veya kare profilli DL19 kolonlar
  • Dikdörtgen profilli DL12 veya kare profilli DL17 kaldırma kolonları

İkili masa tasarımında esneklik sağlayan standart bağlantı braketi
Çeşitli ikili masa çözümlerine kolayca entegre edilebilen standart bağlantı braketi, masaları birbirine bağlayan kendi bağlantı çubuğunuzu kullanabilmenizi sağlar. Sunulan set, montaj delikleri açılmış olarak gelir. Bu sayede kendi ikili masa tasarımınızı esnek bir şekilde geliştirebilir ve LINAK’ın kaldırma kolonlarıyla kolayca kombine edebilirsiniz.  

LINAK’ın ürün programını keşfedin
Lineer aktüatör teknolojisinde 30 yıldan fazla deneyime sahip olan LINAK, elektrikli yükseklik ayarlı masalarda standardı belirlemiştir ve ofis mobilyası sektöründe en kapsamlı ürün programına sahiptir. 

LINAK’ın ofis masalarına yönelik sunduğu yüksek kaliteli çözümleri keşfetmek için DESKLINE® ürün portföyünü inceleyin.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.