Haberler 20 Nisan 2018

CO kontrol kutusu serisinin iki yeni üyesi ile tanışın

LINAK, CO61 kontrol kutusuna alternatif olarak geliştirilen CO41 ve CO71 ile kontrol kutusu platformuna iki yeni üye kazandırdı. OEM’ler, çeşitli imkânlar sunan bu ürün serisinde artık aradıkları özellikleri bir arada sunan modeli daha kolay bulabileceklerdir.

Bu kontrol kutuları, LINAK’ın yeni IPX6 Washable DURA™ standardına sahiptir. Yani, suya karşı korumalı olmanın yanı sıra güncel normun öngördüğünden çok daha sık bir şekilde makinede yıkanabilmektedir.

Daha fazla güç, çeşitli seçenekler ve kolay montaj
CO61 ve CO41, programlanabilir aktüatör sistemleri için tasarlanmış olup, kullanımı kolay bir kablo yönetim sistemine sahip olan, 4 kanallı OpenBus™ kontrol kutusu modellerimizdir.
120 W’lık SMPS ile donatılmış CO41 ve 200 W’lık SMPS ile donatılmış CO61, hastanelere ve sağlık sektörüne birbirinden farklı ürünler geliştiren üreticilere çok yönlü seçenekler sunan çözümler olarak öne çıkmaktadır. 
350 W’lık SMPS ile donatılmış olan CO71, Bluetooth® teknolojisine sahiptir ve CO-Link™ çözümleri ile uyumludur. İkinci bir kontrol kutusu ekleyerek kanal sayısını iki katına çıkarabilir ve tüm sistemi tek bir el kumandası ile yönetebilirsiniz. 

Analog sistemler için ideal
Bu kontrol kutusu platformuna dâhil olan CA30 ve CA40 modelleri de IPX6 Washable DURA™ standardına, kısa devre korumasına, yenilikçi kablo yönetimine ve üniversal voltaj girişine sahiptir. Kompakt ve hafif tasarımlarına rağmen kullanıcıya çok sayıda montaj seçeneği sunmaktadır.

Yeni platformun sunduğu yenilikçi montaj sistemi sayesinde kolayca çeşitli yönlerde monte edilebilen kontrol kutuları, belirli uygulamalarda gerekli olduğu takdirde kolayca yedek batarya ile donatılabilmektedirler. En önemli yenilik ise, tüm bu özelliklerin artık LINAK’ta yeni standart olarak sunulmasıdır.

 

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.