Haberler 18 Ocak 2018

İş istasyonlarına yönelik geliştirilen DL19, zarif tasarımında 1200 N kuvvet barındırır

LINAK, 1200 N itme kapasitesine sahip güçlü bir kaldırma kolonu sunmaktadır. DL19’un bu modeli, tasarıma özen gösterilmesinin de gerekli olduğu güçlü iş istasyonları için idealdir.

Yeni 1200 N’luk DESKLIFT™ DL19 kaldırma kolonu ile endüstriyel çalışma alanlarına yönelik kaldırma kolonu ürün serimizi genişlettik. Kullanım performansını ve lojistiği iyileştiren ergonomik iş istasyonları tasarlamada özgürlüğü yaşayın.

Ergonomi, endüstriyel üretim ortamlarının iyileştirilmesinde önemli bir fark yaratabilir. Birden fazla kişinin aynı iş istasyonunu paylaştığı ve ağır yüklerin kaldırılmasının gerekli olduğu durumlarda yüksekliği ayarlanabilir iş istasyonları, personel için en ergonomik çalışma pozisyonunun sağlanmasını kolaylaştırmaktadır. 

Kısacası, personel için en uygun çalışma konumunun sağlanması hem ergonomiyi hem de çalışma koşullarını iyileştirerek, rahatsızlığa bağlı işe devamsızlıkları azaltmaktadır. 

Ağır yük kaldırma kapasitesine sahip geniş kaldırma kolonları portföyümüzü keşfedin
Yüksek yük kapasitesine sahip masalara yönelik kaldırma kolonları portföyümüzü genişlettik. Ürün portföyümüze, kısa bir süre önce piyasaya sürülen ve 1200 N'luk model de sunulan, 3 parçalı DL19 kaldırma kolonunu ekledik. Motor yuvalı model, zarif kare profili ve gizli kayma pedleri ile iş istasyonlarınız için yeni tasarım seçenekleri sunmaktadır. 

İş istasyonunuzun tasarımı için yeni DL19 1200 N’luk modelin yanı sıra bilyeli kılavuzlu klasik DL1A kaldırma kolonumuzu, ağır yük kapasiteli DL2 kolonumuzu ya da kare profilli, motor yuvalı DL6 kolonumuzu seçebilirsiniz.

Yüksek stabilite, maksimum dayanıklılık
Tüm LINAK kaldırma kolonları, maksimum dayanıklılık sunmaları için kapsamlı testlere tabi tutulmaktadır. Aynı zamanda en zorlu ve ağır yüklerin yer aldığı ortamlarda bile çok güvenilirdirler ve bakım gerektirmezler.

 

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.