Haberler 18 Ocak 2018

CBH, konfor mobilyaları için geliştirilen kontrol kutusu ailesinin yeni üyesidir

LINAK, kısa bir süre önce üç kanallı CBH Advanced kontrol kutusunu tanıttı. Bu kontrol kutusu, hem 3 aktüatörlü konfor yatak tasarımlarına hem de çok çeşitli çözümlere olanak sağlamaktadır.

Üç kanallı CBH Advanced kontrol kutusuna üç aktüatör bağlanabilmektedir. Bu da konfor yatağı tasarımınızda üç ayarlama seçeneği sunmanıza olanak tanımaktadır. Yani LINAK, konfor yataklara yönelik kontrol kutuları portföyü sayesinde, daha geniş çeşitlilikte konfor yatak türlerinin tasarlanmasına katkıda bulunmaktadır. İster iki ayarlı basit tasarımlar isterse ek ayarlamalar ve aksesuarların yer aldığı gelişmiş tasarımlar olsun, LINAK ile her türlü tasarımı gerçekleştirebilirsiniz.

Herkese uygun seçenekler sunan üç model
Kontrol kutusu ailesi artık aşağıdaki modellerden oluşuyor:

  • CBH Basic – Basit temel yatak sistemleri için.
  • CBH Advanced: dört kanallı – Masaj ya da diğer aksesuarların yer aldığı gelişmiş yataklar için.
  • CBH Advanced: üç kanallı –  Üç ayarlama özellikli ve basit aksesuarlar bağlanabilecek yataklar için.

Diğer bir deyişle CBH serisi, hem basit hem de gelişmiş yataklar için uygun modeller sunarak, çok çeşitli konfor yatak ürün serinizi yönetmenizi kolaylaştırmaktadır.

Basit ama güçlü bir çözüm için CBH Basic
CBH Basic kontrol kutusu ile iki LINAK aktüatörü kullanarak uygun maliyetli, yumuşak hareketli ve düşük gürültülü ayarlanabilir sistem oluşturmak mümkündür. Örnek olarak sırt, bacak ayarlı ve kablolu el kumandalı modeller gösterilebilir.

Üç kanallı gelişmiş çözüm
LINAK, tek kontrol kutusuna üçüncü bir aktüatör bağlama olanağı sunmak için üç kanallı CBH Advanced kontrol kutusunu geliştirdi. Bu çözüm, LED Light Rail gibi aksesuarlı, gelişmiş konfor yatak sistemleri oluşturmanıza olanak tanımaktadır. Bir RF ya da Bluetooth® Adaptör ile hafıza özellikli kablosuz el kumandalarını kullanabilirsiniz.

Birden fazla özellikli tam ayarlama paketi
Hem gelişmiş bir sistem hem de Yatak Altı Aydınlatması ya da masaj motoru gibi birden fazla ekstra özelliklere ihtiyacınız varsa, dört kanallı CBH Advanced sizin için en uygun çözüm olacaktır. Bu kontrol kutusu, aktüatörler için iki ve masaj motorları için iki kanala sahiptir. CBH Advanced’i seri olarak bağlayarak dört ayarlama olanağı sunan bir sistem de oluşturulabilmektedir: Sırt, bacak, boyun, ayak. Kısacası CBH Advanced, en iyi konfor yatağı tasarlamanızın yolunu açacaktır.

Hangisi?

CBH, konfor mobilyaları için geliştirilen kontrol kutusu ailesinin yeni üyesidir

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.