Haberler 10 Ocak 2018

LINAK’ın batarya serisi, BAJL Li-Ion 4,50 Ah ile yeni bir üye kazandı

LINAK BAJL lityum iyon batarya serisi, hasta liftleri gibi çeşitli ayarlanabilir sağlık uygulamaları için idealdir. BAJL Li-İon 4,50 Ah, seçenek sayısını artırırken her türlü uygulama için bir çözüm sağlamaktadır.

Ayarlanabilir sağlık ekipmanları için hareket seçeneklerinin sayısı, mevcut BAJL Li-Ion 2,25 Ah’den iki kat daha güçlü olan yeni bataryanın piyasaya sürülmesiyle önemli ölçüde arttı.

LINAK BAJL batarya serisi, yeni 4,50 Ah modeliyle daha da genişledi. BAJL 2,25 Ah’lik modele kardeş olarak gelen yeni güç kaynağı, ayarlanabilir hastane ve sağlık ekipmanları üreticilerine, hastane yatakları ve hasta liftleri gibi genellikle kablolu çalışan uygulamalara hareket kazandırmada daha fazla seçenek sunmaktadır.

LINAK® BAJL, geleneksel kurşun asit bataryalara göre daha güvenilir bir performans sunan şarj edilebilir lityum iyon batarya ürün serisidir. 

BAJL bataryaların en önemli özellikleri arasında kararlı hız performansı, kolay taşınmasına olanak tanıyan hafiflik, uzun çalışma ömrü ve tabi ki kurşun asit bataryalara göre çok daha fazla çevre dostu olması gösterilebilir.


Lityum iyon bataryalar genel olarak, dünyanın her yerinde sağlık personeli için iş akışlarının geliştirilmesine ergonominin iyileştirilmesine yardımcı olmaktadır. BAJL serisi bataryalar hakkında daha fazla bilgi almak için BAJL ürün sayfasını ziyaret edin ya da bu yazıyı okuyun: “BAJL – Güvenilir ve yüksek performanslı, hafif batarya”.

Ayrıca sorularınızı her zaman bölgenizdeki LINAK temsilciliğine de iletebilirsiniz

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.