Haberler 12 Aralık 2017

LINAK, 2018 yılında teknolojisini bir adım ileriye taşıyacak

LINAK’ın ürünleri, sistemleri ve hizmetleri, yeni teknolojileri benimsemeye devam etmekte, hastane ve bakım sektörlerinin gelecekte karşı karşıya kalacağı zorlukların üstesinden gelmeye hazırlanmaktadır.

Sağlık sektörünün, önümüzdeki yıllarda önemli değişikliklere uğraması beklenmektedir. Büyük veri (Big data), Nesnelerin İnterneti (IoT), akıllı ekipmanlar ve verimin korunmasına yardımcı olacak tamamen yeni sistemler, bu değişikliklerin temel unsurları arasında yer alacaktır. LINAK olarak 30 yılı aşkın süredir yeni teknolojilerin sınırlarını zorluyoruz. 2018’de de aynı kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. 

Ayarlanabilir sistem çözümlerinin anahtar sözcükleri, yıkanabilirlik, güç ve IoT (Nesnelerin İnterneti) olacaktır.

Forbes dergisine göre, her alanda dijital bir dönüşüm başladı. LINAK’ın kapsamlı yeni seri ürünleri, sistemleri, özellikleri ve hizmetleri, müşterilerin, sağlık personelinin ve son kullanıcıların bu yeni çağda yollarını bulmalarına yardımcı olacaktır. Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenen 2017 MEDICA fuarında, LINAK, ayarlanabilir sağlık ekipmanlarının geleceğini anlattı. Daha fazla bilgi için aşağıdaki videoyu izleyin.

 

IPX6 Washable DURA™ - uygulamaların ömrünü uzatır
LINAK 2017 yılında, dünyanın dört bir yanındaki hastanelerin verimliliğin artırılmasına yardımcı olmak için tamamen yeni bir yıkanabilirlik standardı geliştirdi. Bu standarda IPX6 Washable DURA™ adı verilmektedir. Standart, çeşitli ayarlanabilir ekipmanların makine ile yıkanabilmesine olanak tanımaktadır. DURA standardı etiketine sahip LINAK ürünlerinin çok sağlam ve dayanıklı olduğu test edilmiştir. Bu ürünler, kullanıldıkları uygulamaların kullanım ömrünü uzatmaktadır. IPX6 Washable DURA™ hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.  
 

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.