Contact us here
Haberler 27 Kasım 2017

Kaldırma kolonu ailesinin yeni üyesi DL19

LINAK DL19 elektrikli kaldırma kolonu, giderek genişleyen motor yuvalı kolonlar ürün serisinin bir parçasıdır ve bir üst çerçeve tasarımına sahip olmanıza karşın bacak tasarımlarını değiştirmek istediğinizde ideal seçenektir. İsteğe bağlı olarak LINAK Kick & Click™ sistemiyle gelmektedir.

Kaldırma kolonu ailesinin yeni üyesi DL19

Motor yuvalı yeni DL19 kaldırma kolonu, aynı üst çerçeve yapısını çeşitli kolon tasarımlarıyla birlikte kullanmak isteyen müşteriler için çok uygundur. 

LINAK motor yuvalı kaldırma kolonları ürün serisi 2017 Ağustos ayından bu yana dokuz üründen oluşmaktadır. En yeni ürün DESKLIFT™ DL19, kare profillidir ve motor yuvasına sahiptir. Bu sayede, ofis masaları tasarlayan ve üreten müşteriler için çok sayıda ekstra seçenek sunmaktadır. 

LINAK, motor yuvalı kolonlar için piyasanın en kapsamlı ürün serilerinden birini sunmaktadır. Bunlar arasında yuvarlak, dikdörtgen ve DL19 ile artık kare profilli, 2 aşamalı ve 3 aşamalı kolonlar yer almaktadır. DL19, gizli kayma pedlerine sahip kararlı bir 3 aşamalı kolondur. Akla gelen her tasarımın gerçekleştirilmesini sağlamak için ters duran kolonlar bile kullanabilirsiniz.

Aynı motor yuvası tasarımı ve boyutlar
Ofis masalarının kolayca monte edilmesini sağlamak için motor yuvası boyutları tüm LINAK kaldırma kolonu ürün serisinde aynıdır Bu durum üreticilerin, aynı üst çerçeveyi kullanarak farklı masalar tasarlamasına, dolayısıyla zamandan tasarruf etmesine ve lojistiği iyileştirmesine olanak tanımaktadır. Biz buna Plug & Play™ adını veriyoruz.

LINAK Kick & Click™ ile montaj süresini kısaltın
LINAK motor yuvalı kolon ailesinin tüm üyeleri LINAK Kick & Click™ çözümüyle uyumludur. Bu akıllı montaj çözümü sayesinde, bir masanın tek seferde monte edilmesi çok daha hızlı biçimde gerçekleştirilmekte ve zamandan tasarruf sağlanmaktadır. Sistemi yerleştirip, yerine oturtmanız yeterli olmaktadır. 

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.