Contact us here
Haberler 7 Kasım 2017

Hatırlatma özelliği, çalışma masanızda duruşunuzu değiştirmeniz gerektiğinde size haber verir

Yüksekliği ayarlanabilir masanızdan en iyi şekilde yararlanın: LINAK’ın DPG masa kumandaları, yazılımı ve insan sezgisini bir araya getiren anlaşılır hatırlatma özelliğine sahiptir.

Hatırlatma özelliği, çalışma masanızda duruşunuzu değiştirmeniz gerektiğinde size haber verir

DPG masa kumandası ürün serimizi, modern davranış bilimlerini temel alarak, kullanıcıların yüksekliği ayarlanabilir masalarını daha fazla kullanmak üzere motive etmek için tasarladık. İnsanların, her zaman kolayı tercih eden içgüdüleri dikkate alınarak tasarlanan gelişmiş DPG masa kumandalarımız, ayağa kalkılması gerektiğini renklerle göstermektedir.

Entegre renkli LED Hatırlatma işlevi 
Kolay anlaşılır hatırlatma işlevi, dört DPG masa kumandası modelimizin üçünde bulunmaktadır. Hatırlatma işlevinde, ilgili masanın kullanım durumunu gösteren bir LED ışık şeridi ya da basit bir LED diyot kullanılmaktadır. Kullanıcının, oturur konumdan ayağa kalması gerektiği zaman renk değiştirmektedir. Renkli ışıkların kullanılmasının amacı, masa kullanıcılarına, sağlıklı ayakta durma alışkanlıkları geliştirmeye motive edecek, kolay anlaşılır bir araç sağlamaktır.

Hatırlatma işlevi, masanızda çalışırken ne zaman duruşunuzu değiştirmeniz gerektiğini size haber verir.

Yeşil ışık turuncuya dönüştüğünde, hareket etme zamanı gelmiştir
Hatırlatma özellikli DPG masa kumandalarında insanların sezgisel olarak renklere yaklaşımı dikkate alınarak, yeşil ve turuncu renkler kullanılmıştır: kullanıcının ayağa kalkmasının gerekli olmadığı zamanlarda yumuşak tonlu yeşil bir ışık yanar. “Oturma aralığı” sona ermeye yaklaştığında, yeşil ışık, sezgisel olarak bize dikkat etmemizi gösteren bir renk olan, yanıp sönen turuncuya dönüşür. 
Masa kumandası kullanıcıları, hatırlatma fonksiyonunun kullanıcının kendine özgü gereksinimlerine uygun çalışmasını sağlamak için önceden yapılandırılmış aralıkları kullanabilir ya da kendi aralıklarını belirleyebilirler.

Hatırlatma özellikli DPG’nizi LINAK Desk Control™ Uygulamasıyla birlikte kullanın 
Gelişmiş DPG masa kumandası modelleri (DPG1C, DPG1B ve DPG1M), Bluetooth® kablosuz teknolojisine sahip olduklarından, mobil cihazlarda kullanılabilen LINAK Desk Control Uygulaması ile uyumludurlar. Bu sayede hem DPG’niz hem de mobil cihazınıza gelen bir bildirim ve hatırlatıcı sinyal ile hareket etmeniz gerektiği hatırlatılacaktır.
DPG masa kumandaları, ofis kullanıcılarına, sağlıklı çalışma alışkanlıkları geliştirmeleri için gerçekten harika olanaklar sunmaktadır. Biz buna, davranışları değiştirecek tasarım adı veriyoruz.

Hatırlatma işlevi, masanızda çalışırken ne zaman duruşunuzu değiştirmeniz gerektiğini size haber verir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.