Contact us here
Haberler 1 Kasım 2017

MEDICA 2017’de geleceği kendiniz deneyimleyin

LINAK, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenecek MEDICA ticaret fuarına bir kez daha katılmaktadır. Konuklarımıza, sağlık uygulamalarında güçlü ayarlama olanaklarının geleceğini ve tamamen yeni bir yıkanabilirlik düzeyini göstermek için sabırsızlanıyoruz.

MEDICA 2017
Modern sağlık teknolojilerinde trendler, daha fazla veri alma, ayarlanabilir uygulamalar için daha güçlü ve karmaşık sistem çözümleri; ve ergonomi ve daha iyi hijyen konularına daha fazla önem verilmesini gerektirmektedir.

LINAK, geçtiğimiz 30 yıl boyunca, hareketli sağlık ekipmanları için gelişmiş ve medikal standartlara uygunluğu onaylı elektrikli aktüatör sistemlerinin geliştirilmesine öncülük yapmıştır. Dünya çapında tanınmış bir şirket olarak artık, müşterilerimizin standart sistemlerden en gelişmiş çözümlere kadar birçok uygulamayı tasarlamasına olanak tanıyan kapsamlı bir ürün portföyü sunmaktayız.

Davetlisiniz
MEDICA 2017’de, LINAK tarafından sağlanan verilerin sağlık sektörüne nasıl değer katacağını, yeni güçlü elektrikli aktüatör sistemlerinin giderek yaygınlaşan obezitenin yarattığı zorlukların üstesinden gelinmesine nasıl yardımcı olacağını ve çözümlerimizin, hijyen ve yıkanabilirlik açısından nasıl öncü olduğunu göstermek için sabırsızlanıyoruz.

Sağlık ekipmanlarında ayarlanabilirliğin geleceğini kendiniz deneyimleyin. 13-16 Kasım tarihlerinde Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenecek olan MEDICA 2017 fuarında standımızı (F11, Salon 14) ziyaret edin.

Orada sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Birlikte, birçok insanın hayatını iyileştirebiliriz. 

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.