Haberler 26 Ekim 2017

3 kanallı CBH Advanced, gelişmiş bir sistemi basit hâle getirir

LINAK’ın üç kanallı CBH Advanced kontrol kutusu, ideal konforun sağlanması için üç ayrı aktüatörün kullanılmasının gerekli olduğu konfor yatak sistemleri için mükemmel bir seçenektir.

Üç kanallı CBH Advanced kontrol kutusu, ayarlama için üç seçeneğin ve ekstra gelişmiş özelliklerin bulunmasını gerektiren gelişmiş konfor yatakları için idealdir. Tek aktüatörler için üç ayrı kanalın bulunması, örneğin sırt, bacak ve boyun için ayarlama olanakları sunulmasını sağlamaktadır. 

Bu modelde, orijinal CBH Advanced’e kıyasla aktüatörler için ekstra bir kanal daha bulunmaktadır. Birçok özelliğe sahip üç tek aktüatörlü bir sistem oluşturmak için artık daha az bileşene ihtiyaç duyacaksınız! 

Konfor yataklar için olan aktüatör sisteminizde üç kanallı CBH Advanced’i kullanın ve aşağıdakileri elde edin:

  • Daha az parçaya sahip uygun maliyetli bir sistem
  • Yatağın altında daha fazla alan
  • Daha az kablo karmaşası
  • Daha kısa montaj süresi 
3 kanallı CBH Advanced, gelişmiş bir sistemi basit hâle getirir
Maliyetleri azaltın - tek ihtiyacınız olan bu
Bir sistemde daha az parça olması, maliyetin de daha düşük olması anlamına gelmektedir. Aktüatörler için üçüncü kanal bu tür bir sistemde iki kontrol kutusu gereksinimini ortadan kaldırmaktadır. Bu durum sistemi basitleştirirken CBH Advanced’in hafıza ve kablosuz kontrol gibi önemli özelliklerinin korunmasını sağlamaktadır. 

Böylece, daha az parçanın yönetilmesini ya da takılmasını gerektiren, maliyet açısından çok daha verimli bir sisteme sahip olabilirsiniz. 

Daha az karmaşa ve daha düşük montaj süresi
Bu yeni kontrol kutusu, üç aktüatörlü sistemlerin birleştirilmesini ekstra kolay hale getirmektedir. Üzerinde çalışılabilecek parça ve kablo sayısını azalttı. Yatağın altında daha fazla boş alan bırakması da ekstra bir avantaj olarak gösterilebilir.

Web sitemizi ziyaret ederek CBH Basic ya da CBH Advanced gibi diğer CBH kontrol kutusu serisinden ürünleri görebilirsiniz.

 

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.