Haberler 12 Ekim 2017

BAJL: Güvenilir ve yüksek performanslı hafif batarya

LINAK’ın yeni Li-ion bataryası, geleneksel kurşun asit akü çözümlerine kıyasla daha yüksek kapasite, daha uzun batarya ömrü ve dört kata kadar daha yüksek batarya gücü sağlamaktadır.

Li-ion – uygun maliyetli, güvenilir ve hafif bir çözüm
Geliştirilmiş lityum iyon teknolojisi, akünün kullanım ömrü boyunca güvenli ve dengeli bir performans sağlayarak BAJL’nin güvenirliğini artırmaktadır.
BAJL Li-ion bataryanın hafifliği, günlük çalışma rutininizi geliştirirken ergonomiyi artırmaktadır.
Ayrıca BAJL batarya, kullanım ömrü maliyetlerinde %40’a varan oranlarda tasarruf sağlar. Bataryanın uzun kullanım ömrüne sahip olması, ortaya daha az atık çıkması sayesinde çevresel ayakizini azaltmaktadır.

Size daha çevreci bir alternatif sağlar
Lityum iyon batarya, kurşun asit bataryalara kıyasla daha düşük CO2 emisyonuna ve daha düşük çevresel ayakizine sahip, çevre dostu bir teknolojidir.

LINAK, uygulamanız için doğru bataryayı sunmaktadır

BAJL: Güvenilir ve yüksek performanslı hafif batarya                                      
BAJL Li-ion 2,25 Ah - size her döngüde 40 kaldırma olanağı sunar

Günlük çalışma ortamını iyileştirir 
Sık ve ağır kaldırma yapan mobil uygulamalarla çalışan bakım personelinin, düzgün çalışan ekipmanlara güvenebilmesi çok önemlidir. Bakım personeli, sabit ve uzun ömürlü batarya gücüne sahip, güvenilir ve yüksek performanslı ekipmanlarla çalışmak zorundadır. 

Yeni Li-ion bataryalarımızın uzun kullanım ömrü ve kolay değiştirilebilmesi sayesinde, artık güvenilir olmayan bataryalar ya da sık sık şarj etme zorunluluğundan endişelenmenize gerek yok. Düşük batarya performansı, iş rutinlerinin verimsiz hale gelmesine, hatta, zaman kısıtlamaları nedeniyle bakım personelinin kişiyi elle kaldırmaya çalıştığı kritik durumlara bile neden olabilir. En kötüsü bu durum, sırtta sakatlanmalarla ve daha fazla işe devamsızlıkla sonuçlanabilir.

LINAK BAJL Li-ion batarya hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.