Haberler 30 Ağustos 2017

Sanal gerçeklik videosu: Danimarka’daki üretim tesisimizi keşfedin

DESKLINE üretim tesislerimizi kendiniz görün – Danimarka’daki genel merkezimizde yeni 360 derece sanal gerçeklik turumuzu keşfedin.

Sanal gerçeklik videomuzu burada izleyebilirsiniz 

LINAK’a Hoş Geldiniz. Danimarka’daki genel merkezimizde, DESKLINE® üretim tesisimizi keşfedebileceğiniz, 360 derece sanal gerçeklik turunu sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Üretim sahamızın üzerinde uçun ve üretim tesisimizin içini görün. Modern üretim tesisimizde, geleceğin mobilyaları için imalata hazır yüksek kaliteli ürünlerimizi nasıl ürettiğimizi ve monte ettiğimizi görebilirsiniz.

Açık çalışma alanı ve modern üretim tesisleri
Ürünlerimizi üretirken ve monte ederken bizi izleyin. Üretim tesisimizde gezinin ve kendi millerimizi ve motor parçalarımızı nasıl ürettiğimizi görün. Modern robotların, üretimimizin doğal bir parçası olarak nasıl çalıştığını keşfedin.

Yeni sanal gerçeklik videomuzla, planlamadan üretime ve montaja ve son nakliye aşamasına kadar tüm DESKLINE üretim sürecimizi adım adım izleyebilirsiniz. Her gün, üretim yapıyoruz ve dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize önemli miktarda ürün gönderiyoruz.

Dünya standartlarında üretim ve sürekli gelişim
LINAK olarak açık ve yenilikçi bir şirket olmak için çabalarız. 40 yılı aşkın deneyimimizle elektrikli lineer aktüatör çözümlerinin geliştirilmesinde ve üretilmesinde bir dünya lideri olarak LEAN üretim ilkelerine odaklanırız. Yani ürünlerimizle ilgili geri bildirimleri alırız ve bunu, sürekli gelişimin doğal ve değerli bir parçası olarak kabul ederiz.

LINAK genel merkezi: ortak geliştirmenin ve harika fonksiyonel tasarımların merkezi
Danimarka’daki genel merkezimiz, harika tasarımlar geliştirmenin anahtarı insanlardır felsefemize uygun olarak yapılmıştır. İşte bu nedenle üretim ve ofis ekipleri yan yana birlikte çalışarak hayatınızı iyileştirecek ürünleri ortak biçimde geliştirirler. Sanal gerçeklik turumuzun, kim olduğumuz ve nasıl çalıştığımız konusunda size fikir vereceğini umuyoruz. LINAK’a Hoş Geldiniz.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.