Haberler 7 Ağustos 2017

Kare tasarımlı ve kolay monte edilebilen DL19

LINAK’ın kaldırma kolonları portföyünün en iyi özelliklerinin yer aldığı yeni DL19, zarif tasarıma sahiptir ve kusursuz hareket sağlar. Ayrıca, monte edilmesi çok kolaydır.

Yeni DL19 kaldırma kolonu, DESKLINE portföyüne yeni eklenen bir üründür. Bu üründe, diğer modern masa kolonlarında bulunan birçok isteğe bağlı özelliği içeren, özel tasarımlı elektrik motor yuvalı bir kolon tasarlanmaya odaklanıldı. DL19 modelinin size sundukları:

  • 70x70 mm zarif tasarımlı 3 aşamalı motor yuvalı kolon
  • LINAK Kick & Click™ ile kolay monte edilebilir çözüm
  • LINAK PIEZO™ Anti-Collision™ teknolojisi gibi isteğe bağlı özellikler
Yeterli strok uzunluğuna sahip zarif tasarım
DL19, 3 aşamalı, kare profilli ve motor yuvalı bir kaldırma kolonudur. 650 mm strok uzunluğu ve 560 mm kurulum ebadı ile birçok yüksekliği ayarlanabilir ofis masası ya da iş istasyonu üretebilirsiniz. Gizli kayma pedleri ve profiller arasındaki mesafenin dar olması, özel tasarıma katkıda bulunmaktadır.

Kick & Click ile montaj süresini yarıya indirin
LINAK motor yuvalı kolon ailesinin bir parçası olan DL19, LINAK Kick & Click çözümü ile uyumludur. Akıllı montaj çözümümüz Kick & Click sayesinde, masanızı tek hamlede kolayca kurabilirsiniz.

Montaj zamanından ödün vermeden LINAK PIEZO™ özelliği ekleyin
DL19’a LINAK PIEZO teknolojisi de eklenebilmektedir. Kolon, Anti-Collision çözümümüz sayesinde, engelleri otomatik olarak tespit ederek hasarı önler. LINAK PIEZO, herhangi bir ekstra kurulum gerektirmeyen bir donanım tabanlı çözümdür.

Daha fazla bilgi
Yeni DL19 kaldırma kolonumuzla ilgili daha fazla bilgi almak için DL19 ürün sitesini ziyaret edin ya da bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.