Haberler 7 Ağustos 2017

TD4 Advanced ve CBH Advanced kombinasyonu ile daha fazla seçenek sunun

TD4 Advanced ve CBH Advanced kombinasyonu, daha fazla fonksiyon beklentisi olan lüks yatak pazarını hedeflemektedir.

TD4 Advanced, çok sayıda işlevin yer aldığı lüks yatak tasarımlarının oluşturulmasına olanak tanımaktadır. LINAK’ın TD4 Advanced dual aktüatörü, size çok daha fazlasını sağlamaktadır: Zarif ve ince tasarım, rahatsız etmeyen ses seviyesi, hız kontrolü, Yatak Altı Aydınlatması, acil mekanik indirme ve Bluetooth®’un yanı sıra hafıza konumları, tek üründe bir araya getirildi.  Ancak TD4 Advanced’in CBH Advanced ile birlikte kullanılması sayesinde konforlu yataklara daha da fazla özellik eklenmesi olanağı sağlanmaktadır. Örneğin yatak tasarımına LA40 ekleyerek ayak ve boyun kısmı ayrı ayrı ayarlanabilmekte ve bu sayede yatağın daha fonksiyonel olması sağlanabilmektedir. CBH Advanced ile masaj ve LED Light Rail ile ekstra Yatak Altı Aydınlatması gibi aksesuarlar da eklenebilmektedir. 

Kolay ve kompakt sistem
TD4 Advanced’in geliştirilmesi sırasında, sistemin hem kolay bir araya getirilmesine hem de gelişmiş sistemlere ihtiyacınız olduğu durumlarda bile kompakt olmasına özen gösterdik. Bu çalışmalar sayesinde CBH Advanced, TD4 Advanced’in yanına yalnızca iki vidayla takılabilmektedir. Bu durum, CBH Advanced’in yatak çerçevesine takılma gereksinimini de ortadan kaldırmaktadır. Bileşeni, sadece vidalarla TD4’e tutturmanız yeterlidir. 

TD4 Advanced’in sunduğu çok sayıdaki seçenek hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen web sitemizi ziyaret edin.TD4 Advanced Masaj Motoru LA40 LED Light Rail

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.