Contact us here
Haberler 14 Temmuz 2017

LINAK Bed Control uygulamasının yeni tasarımı artık daha da kullanışlı

LINAK, modern bir görünüm, yeni bir uygulama simgesi ve mümkün olduğunda daha kolay ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzü hazırlayarak, Bed Control Uygulamasının daha kullanıcı dostu olmasını sağladı.

LINAK Bed Control uygulamasının yeni tasarımı artık daha da kullanışlı

Bed Control Uygulaması’nın güncellenmesi sırasında, hem tasarım hem de fonksiyonellik açısından kullanıcı dostu olmasına özen gösterildi. Yeni tasarım kullanıcı dostudur, hafiftir ve fonksiyonları ön plana çıkaracak şekilde basitleştirilmiştir. Uygulama, bağlandığı ürünü otomatik olarak tanımaktadır. Ayrıca konumları hafızaya almak ve hafızadaki konumları bulmak da daha kolaydır. İşinizi daha da kolay hale getirmek için uygulama, ürününüzü telefonunuzla nasıl eşleştirebileceğinizi göstererek çalışmaya başlamaktadır. 

Akıllı uygulama – sadece bir taneye ihtiyacınız var
Bed Control Uygulaması artık daha akıllı. Uygulama, bağlandığı ürünün özelliklerini otomatik olarak tanımaktadır. Ayrıca, uygulamadaki grafikler de ilgili ürünü gösterecek şekilde ayarlanmaktadır. Örneğin hafıza konumlarını düşünün: Bir TD4 Standard’a bağlanırsanız uygulama standart sırt ve bacak ayarını gösterirken, TD4 Advanced’e bağlanıldığında, dört hafıza konumunu da göstermektedir.

LINAK Bed Control uygulamasının yeni tasarımı artık daha da kullanışlı
 

İşte bu nedenle artık yalnızca tek uygulamaya ihtiyacımız var. Eskiden kullanıcının doğru uygulamayı, yani hafıza konumu bulunan ya da bulunmayan uygulamayı seçmesi gerekmekteydi. Artık her ikisi için sadece tek uygulama yeterli olmaktadır. 

Başlangıç rehberi
Uygulamanın, ürünü telefonunuzla eşleştirmeniz için üründeki eşleştirme modunun açılmasına yardımcı olan başlangıç rehberini göstererek başlaması, uygulamaya yeni eklenen bir özelliktir. Kullanıcı, ekranda gösterilen birkaç işlemi yaparak telefonunu ve ürünü kolayca eşleştirebilmekte ve daha sonra yatağı, ürünün izin verdiği ölçüde ayarlayabilmektedir. 

Ne yapmam gerekiyor? 
Endişelenmeyin. Müşterileriniz, Bed Control Memory Uygulamalarını ilk güncelleştirdiklerinde, uygulamanın güncel sürümünü otomatik olarak alacaklardır. Müşterilerinizin başka herhangi bir işlem yapması gerekmemektedir. 

Bed Control Uygulaması işlevleri

  • Sırt ve bacak ayarı
  • Eş zamanlı hareket
  • Dört hafıza konumu - ürün tarafından destekleniyorsa
  • Yatak Altı Aydınlatmasının açılması/kapatılması
  • Yedi dil (İngilizce, Danca, Korece, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca)
  • Bluetooth® Adaptörle ve TWINDRIVE® TD4 ile uyumludur

Bed Control Uygulamasını denemek ister misiniz? Hem iOS hem de Android için indirebilirsiniz. 

LINAK Bed Control uygulamasının yeni tasarımı artık daha da kullanışlı Apple Store Google Play


Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.