Haberler 29 Haziran 2017

Ofis masanızı, kumandasını hafifçe eğerek kolayca ayarlayın

LINAK'ın DPG Masa Kumandası serisi, çalışma günü boyunca sağlıklı ve verimli kalmanızı önemli ölçüde kolaylaştırmaktadır. Kumandayı yukarı ya da aşağı eğdirmeniz yeterlidir.

Yüksekliği ayarlanabilir masanızın kumandasında düğmeleri bulmak için uğraştığınız oldu mu? Bunu önlemek için masa kumandasındaki yukarı ve aşağı düğmelerini kaldırdık. Artık masanızı sadece kumandayı eğdirerek kontrol edebilirsiniz. Bu da müthiş bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır.  Yani LINAK’ın Masa Kumandası ürün serisi DPG, çalışma günü boyunca daha sağlıklı ve verimli kalmanızı önemli ölçüde kolaylaştırmaktadır.

Her saatte bir ya da iki kez, oturarak çalışmadan ayakta durarak çalışmaya geçerek, gün boyunca daha verimli çalışabilirsiniz. Bu mesajı çok kez duyduk. Ancak, gerçekten işlerimiz çok yoğun olduğunda, buna ayak uydurmak biraz zor olabilmektedir. 

Diğer bir diğer deyişle yüksekliği ayarlanabilir masanızın, mümkün olduğunca kolay ve rahat kullanılabilmesi gerekmektedir. İşte burada yeni LINAK DPG masa kumandası devreye girmektedir. DPG, kullanıcının masasını, diğer işlerine olan konsantrasyonunu bozmadan ayarlamasını sağlar. DPG ile masanızı hareket ettirirken yukarı ya da aşağı düğmelerini bulmanız gerekmez: yukarı-aşağı düğmesi kumandanın kendisidir. 

DPG, sadece kumandanın yukarı ya da aşağı eğdirilmesiyle çalışan bir LINAK Masa Kumandası ürün grubudur. Yukarı/aşağı düğmelerinin yerine basit bir eğdirme işlevi kullanılmaktadır. Bu sayede kullanıcı, masasının yüksekliğini sadece küçük bir hareketle ayarlayabilmektedir. İsteğe bağlı olarak iki kez dokunduğunuzda masayı, hafızadaki konumlardan birine ayarlayabilmektedir.

Hatırlatma özellikle DPG masa kumandası hakkında daha fazla bilgi

Avantajlarını hemen fark edebilirsiniz:

  • Konsantrasyonunuzu koruyun - İşinize odaklanmaya devam edin; DPG’yi, kumandaya bakmak zorunda kalmadan kullanabilirsiniz
  • Çok kolay kullanım - Yükseltmek için yukarı, alçaltmak için aşağı eğdirin.
  • İlk seferinde doğru kullanmaya başlayın – Masayı doğru yönde hareket ettirmek için herhangi bir düğmeye basmanız gerekmez.

Davranış biliminden, insanların alışkanlıklarını, yalnızca kolay ve kullanışlı bir alternatif bulduklarında değiştirdiğini biliyoruz. İşte bu nedenle DPG çok kolay kullanımlıdır ve davranışları değiştirmek için tasarlanmıştır. 

Ofis masanızı, kumandasını hafifçe eğerek kolayca ayarlayın
 

Bu kısa tanıtım videosunda eğdirme işlevinin nasıl çalıştığını görün.

LINAK DPG masa kumandası ile akıllı kullanım

Daha fazla bilgi için lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.