Haberler 1 Haziran 2017

LINAK’ın yeni web sitesinde kullanıcı deneyimine odaklanılmaktadır

Müşterilerimizle yakın biçimde birlikte çalışmak, yıllardır LINAK DNA’sının bir parçası olmuştur. Bu ilke, şirketin kurumsal web sitesi olan www.linak.com’un yenilenmesinde de uygulandı. Yeni tasarımda daha çok kullanılabilirliğe ve aktüatör teknolojileri dünyasına daha rahat çevrimiçi erişime odaklanıldı.

Kapsamlı analizler, çalıştaylar ve müşteriler ve diğer paydaşlarla yapılan kullanılabilirlik testlerinden sonra, yeni ve farklı bir LINAK web sitesi oluşturuldu. Tüm bu süreç boyunca en çok kullanıcı deneyimine odaklanıldı. Siteyi ziyaret eden müşteriler, üç noktanın yeni ve/veya geliştirilmiş olduğunu fark edeceklerdir:

  • ‘Çalıştığımız Sektörler’ teriminin kullanılmaya başlanması
  • Geliştirilmiş arama motoru/işlevi
  • Güncellenmiş uyumlu tasarım

LINAK’ın web sitesine alışkın olan kullanıcılar, şirketin görsel detaylarının da değiştiğini fark edeceklerdir. Bu da web sitesinin daha kullanışlı olmasını destekleyen özelliklerden biridir. Tüm bunların, müşterilerimizin LINAK ve ürünlerini, online olarak çok daha kolay bulmasını ve istediği bilgilere daha çabuk ulaşmasını sağlayacağını umuyoruz.

‘Business Areas (Çalıştığımız sektörler)’ – yeni bir alan
Elektrikli lineer aktüatör sistemleri ve çözümleri, ofis masalarından, hastane yataklarına, biçerdöverlerden endüstriyel makinelere kadar birçok uygulamada kullanılmaktadır. Sitemizde gezinmeyi ve uygulamaları bulmayı kolaylaştırmak için açıklamaların da yer aldığı Business Areas (Çalıştığımız Sektörler) bölümünü hazırladık.

Daha iyi arama sonuçları
Yenilenen web sitemiz aynı zamanda daha iyi bir arama işlevi sunmaktadır. Arama motoru, siz daha arayacağınız metni yazarken olası sonuçları göstermeye başlamaktadır. Aynı zamanda birden fazla arama sonucunu daha açık görebilmeniz için sonuçları sınıflandırmaktadır.

Uyumlu bir şirket için uyumlu bir tasarım
Artık kullanıcılar web sitelerine girmek için mobil cihazlarını daha fazla kullanıyorlar. Linak.com da birçok yaygın mobil platformda en iyi şekilde görüntülenecek şekilde tasarlandı. Yani LINAK online içeriğine tabletinizden ya da telefonunuzdan, masaüstü bilgisayarınızla aynı şekilde erişebilirsiniz.

2017 yılı boyunca, yeni online varlığımız (mimari ve görsel tasarım) ilk olarak linak.com olmak üzere, tüm LINAK dünyasında kullanılmaya başlayacak. Bununla ilgili sorularınız ya da yorumlarınız varsa bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.