Contact us here
Haberler 31 Mayıs 2017

LA22 ile tanışın – Orta segmentin güçlü oyuncusu

Örneğin çiftçilik, mobil tarım ya da endüstriyel otomasyonda kullanılan hareketli uygulamaların birçok üreticisi LA14, LA25 ve LA36 gibi LINAK aktüatörleri zaten tanımaktadır. Şimdi orta segment yeni bir ürün serisi, LINAK ürün portföyünü tamamlamaktadır.

LA22 ile tanışın – Orta segmentin güçlü oyuncusu

LINAK, yeni bir güçlü aktüatör piyasaya sürdü. LA33 elektrikli lineer aktüatör. Bu orta segment ürün, LINAK’ın 35 yıllık deneyimleri ve bilgileri temel alınarak tasarlandı. LA33, küçük aktüatörlerin gücünün yetmediği, büyük aktüatörlerin ise fazla geldiği uygulamalar için idealdir.

Zorlu ortamlarda çalışan makinelerin üreticisi olarak LINAK’ın sağlam aktüatörlerden oluşan ürün yelpazesini beğenecek ve LA33’ün neden ideal olduğunu anlayacaksınız.

Aynı özellikleri ve seçenekleri paylaşıyor
LA33, LINAK ailesindeki güçlü aktüatörlerin faydalı özelliklerinin tümüne sahiptir.
LINAK Entegre Kontrolör, göreceli ya da mutlak geri bildirim için Hall sensörleri, analog ya da dijital geri bildirimle hassas konumlandırma ve diğer birçok özellik, LA33 çözümünüzde kullanılabilmektedir.

LA33’ün özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz LA33 ürün sayfasını ziyaret edin.

Tüm LINAK ürünleri gibi ayrıntılı biçimde test edilmektedir
Ürün portföyündeki diğer aktüatörler gibi LA33, IP66/IP69K onaylıdır ve bu sayede güçlü su püskürtmelerine karşı dayanıklıdır. Ayrıca, zorlu çalışma koşullarında bile uzun kullanım ömrü sunmaktadır.

Bu dünya standartlarındaki dayanıklılık, yoğun saha çalışmaları, engin deneyim ve tabi ki piyasaya sürülmeden önce yapılan zorlu testler sayesinde elde edilmiştir. 

LA33 aktüatör hakkında daha fazla bilgi için lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin

 

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.