Contact us here
Haberler 23 Mayıs 2017

LINAK DPG masa kumandaları: Ofis masanızın yüksekliğini ayarlamanın yeni yolu

Dört yeni masa kumandası piyasaya sürdük. Ancak bunlar sadece yeni bir masa kumandası ailesi olmaktan çok daha fazlasını sunmaktadır. Tüm yaygın platformlarda kullanılabilecek bir uygulama ile gelen çözüm, yüksekliği ayarlanabilir ofis masalarının kullanım şeklini değiştirmektedir.

LINAK DPG masa kumandaları: Ofis masanızın yüksekliğini ayarlamanın yeni yolu

Normal çalışma günü boyunca çok fazla oturuyoruz ve çok az hareket ediyoruz. Bu hepimizin karşı karşıya kaldığı bir durum. Ancak bunu nasıl değiştirebiliriz ve her gün yüksekliği ayarlanabilir masaları kullanma alışkanlığını nasıl kazanabiliriz? Bu, LINAK’ın bunu düzeltmek için geleceğin çözümünü geliştirmeye odaklandığı genel bir sorundur. Bu çözüm, masa kullanıcılarının, yüksekliği ayarlanabilir masalarını daha fazla ve yepyeni bir şekilde kullanmasını sağlayacaktır. 

Çözüm – Yeni bir innovatif masa kumandası ailesi 
Detaylı araştırmalar yaptık ve davranışsal tasarım alanında uzmanlara başvurduk. Bunlardan edindiğimiz bilgiler doğrultusunda, masa kullanıcılarının, yüksekliği ayarlanabilir masalarını daha fazla ve yepyeni bir şekilde kullanmasını sağlayacak bir çözüm geliştirdik.

Hatırlatma özellikli DPGDPG adını verdiğimiz çözüm, innovatif masa kumandalarından oluşan yeni bir ürün serisidir. Araştırmalara göre, yüksekliği ayarlanabilir ofis masasını kullanırken masa kumandası önemli bir unsurdur ve kumandanın aşağıdaki özelliklere sahip olması gerekmektedir:

  • Kullanımı kolay
  • Motive edici (kullanıcıya hatırlatmada bulunur)
  • Dijital

DPG ürün serisinde, basit yukarı/aşağı kumandasından çok sayıda özelliğe sahip gelişmiş modele kadar dört masa kumandası bulunmaktadır. Dört DPG masa kumandası, düğmeler yerine eğdirilerek kolayca kullanılmaktadır. Yani, masayı ayarlarken kumandaya bakmanız gerekmez. Bu da müthiş bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 

Araştırmalara göre, çalışma günü boyunca verilen ayağa kalkma uyarıları, masanın daha fazla kullanılmasını sağlamaktadır. Dolayısıyla dört DPG masa kumandasının üç tanesine, ışıklı ve/veya uygulama üzerinden gönderilen uyarılarla hatırlatma özelliği eklendi. 

Son olarak, çeşitli platformlar için sunulan bir uygulama ile dijital kullanım olanağı sağlandı. Dört DPG masa kumandasının üç tanesine, Bluetooth® teknolojisi eklendi. Desk Control™ uygulaması, birçok seçenek sunmaktadır.

LINAK DPG masa kumandaları: Ofis masanızın yüksekliğini ayarlamanın yeni yolu

Platformlar arasında senkronizasyon
Tüm veriler gerçekten benzersiz ve yenilikçi bir şekilde, farklı platformlar arasında senkronize edilmektedir. Yani telefondaki uygulamada ayarları değiştirdiğinizde, bu ayarlar otomatik olarak bilgisayarda ve masa kumandasında güncellenmektedir.

DPG, yeni bir masa kumandası ürün serisinden çok daha fazlasını sunmaktadır – sonsuz fonksiyonellik olanaklarına sahip bir platform olmanın yanı sıra, standart olarak birçok etkileyici özellikle gelmektedir. Bu sistem, yüksekliği ayarlanabilir ofis masalarının ayarlama ve kullanma şeklini değiştirecektir.

Desk Control UygulamalarıBasit DPG1K DPG’nin daha fazla özelliğe sahip gelişmiş modelleri

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.