Contact us here
Haberler 12 Nisan 2017

Ergonomiyi bir üst seviyeye taşıyın

Sağlık çalışanları için iyi ergonominin önemi

Care For Tomorrow Today (Yarını Bugünden Düşünün)

Bir hemşirenin, çok ağır bir hastayı elleriyle yataktan kaldırdığını ve bir tekerlekli sandalyeye oturttuğunu hayal edin. Hasta, yataktan çıkmak için tamamen hemşirenin yardımına bağımlıdır. Aynı günün ilerleyen saatlerinde aynı hemşirenin, hastayı tekerlekli sandalyeden yatağa koymaya çalıştığını düşünün. Bu işlemler, güvenli ve hemşirenin sakatlanma riski olmadan gerçekleştirilebilir mi?

Hemşire, bunu yapabilecek kadar güçlü ve sakatlanmayı önleyecek doğru çalışma tekniklerini biliyor olabilir. Aslında sağlık çalışanları, hastaları, refakatçileri ya da müşterileri manuel olarak kaldırmak, taşımak ya da konumlandırmak nedeniyle kabul edilemeyecek kadar yüksek oranda kas-iskelet bozuklukları yaşamaya devam etmektedir. 

LINAK özen gösterir
LINAK olarak, yıllardır güvenlik ve ergonomiye çok önem vermekeyiz. Intelligent Care Solutions™ (Akıllı Bakım Çözümleri), hasta taşıma liftlerinizin en iyi şekilde ayarlanması için aktüatörler ve kontrollerin yanı sıra, birçok değer katan özellik sunmaktadır.

Sizin istediğiniz özelliklere bağlı olarak doğru çözümü üretebiliriz. Güç, hız, gürültü ya da aktüatör sayısı açısından her türlü gereksiniminizi karşılayacak sistemlere sahibiz!

Ergonomiyi bir üst seviyeye taşıyın

Intelligent Care SolutionsTM (Akıllı Bakım Çözümleri), LINAK “Care For Tomorrow Today” (Yarını Bugünden Düşünün) yaklaşımının bir parçasıdır. Care For Tomorrow Today (Yarını Bugünden Düşünün)