Haberler 12 Nisan 2017

BA19 ve BA21 bataryalar daha çok seçenek sağlar

LINAK, BA19 batarya ile kontrol kutusu platformu için uygun maliyetli bir yedek batarya çözümü sağlayarak müşterilerinin taleplerini yerine getirmektedir.

LINAK aktüatörlerinin kullanıldığı hastane ve tıbbi uygulamaların hepsinde BA21 Li-ion bataryanın gücüne ihtiyaç yoktur. İşte bu nedenle LINAK, güvenilir ve uygun maliyetli bir alternatif olan ‘kardeş’ BA19 bataryayı geliştirdi. 

Her iki batarya da CA30, CA40 ve CO61 kontrol kutularının yer aldığı LINAK Kontrol Kutusu platformu (CB) için tasarlandı. CB platformu, bir müşteri olarak yalnızca tek kontrol kutusu türü kullanarak birden fazla uygulama ve uygulama sistemi oluşturmanızı kolaylaştıran, LINAK’ın ‘one world – one box’ felsefesinin temelini oluşturmaktadır. 

BA19 ve BA21, bu konsepte tamamen uygundur. Verimli bir yedek güç kaynağı olmalarının yanı sıra, aynı braket çözümünü paylaştıklarından istediğiniz yere kolayca takılabilirler. 

Her iki batarya da, kontrol kutusuna şarj durumu hakkında bilgi iletmektedir. Bataryalar, şebeke elektriğine bağlandığında şarj olmalarını sağlayan dahili şarj cihazına sahiptir ve CB platformunun akıllı kablo yönetimi sistemini desteklemektedir. 

Aralarındaki fark nedir?
BA19, bir kurşun asit bataryadır. Denenmiş ve test edilmiş bir teknolojiye, düzgün ve kolay temizlenebilir tasarıma sahiptir. BA21, bir lityum iyon bataryadır. Çok dayanıklıdır ve daha güçlüdür. Uzun kullanım ömrüne sahiptir ve yalnızca 0,7 kg ağırlığı ile çok hafiftir. Bu sayede uzun süreler şebeke elektriğine bağlı olmadan çalışması gereken uygulamalar ya da daha hızlı ya da daha güçlü itiş sağlayan aktüatörler için idealdir.

BA19 ve BA21, uygulama seçeneklerini genişletmektedir ve birden fazla gereksinim için şebekeye bağlı olmadan çalışma olanağı sunmayı amaçlamaktadır. 
BA19/BA21 ya da uygulamanızda bunlardan nasıl yararlanabileceğiniz ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz LINAK ile iletişime geçin

LINAK Kontrol Kutusu platformu, LINAK “Care for Tomorrow TodayTM  ” (Yarını Bugünden Düşünün) yaklaşımının bir parçasıdır.

Care For Tomorrow Today (Yarını Bugünden Düşünün)