Contact us here
Haberler 11 Nisan 2017

Yeni ACK3 ile daha fazla konfor ve verimlilik

Sağlık sektöründe, hastane personeli sayısındaki dikkate değer azalmanın ve bakıma ihtiyacı olan insan sayısındaki önemli bir artışın gelecekte yaratacağı zorluklar nedeniyle zaman ve verimlilik giderek daha önemli hale gelmektedir. Bunu dikkate alarak yeni Refakatçi Kontrolü Tuş Takımı ACK3’ü geliştirdik!

Yeni ACK3 ile daha fazla konfor ve verimlilik

Daha fazla özgürlük ve verim için çift yatak kontrolü
ACK3, hemşire ve hasta için birer tuş takımı sağlayan bir çift yatak kontrolüdür. Hastane yatağının yan korkuluklarına takılır. Hasta açısından bakıldığında yatağın temel işlevlerinin bir hemşireden yardım istemeden kontrol edilmesini sağlayarak daha fazla konfor ve özgürlük sunmaktadır. Hastanın bağımsızlığının artması, hemşirelere zaman kazandırırken aynı zamanda verimi artırmaktadır.

Geniş ayarlama olanaklarıyla kolay kullanım
Yüksek kaliteli, güvenilir bir yatak kontrolü olan ACK3, her tuş takımında 15 taneye kadar tuş ve 7 diyot içermektedir. Bu sayede hemşirenin, kritik konumlandırma işlevleri ve CPR gibi acil durumlarda doğru yatak konumunun sağlanması dahil olmak üzere yatağın tüm işlevlerini istediği gibi kontrol etmesini sağlamaktadır. 

ACK3, gereksinimlerinize uygun olarak özelleştirebilen, hem hasta hem de hemşire açısından çok kolay kullanımlı bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, tuş takımının yatak yan korkuluklarına entegre edilmesi sayesinde kablolar gizlenebilmektedir. Bu sayede temizlik çalışmaları daha kolay yapılabilmekte ve kabloların sıkışması nedeniyle yatağın çalışmama riski azaltılmaktadır.

ACK3 ya da uygulamanızda bundan nasıl yararlanabileceğiniz ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz LINAK ile iletişime geçin .

ACK3, LINAK “Care for Tomorrow Today™  ” (Yarını Bugünden Düşünün) yaklaşımının bir parçasıdır.


Care For Tomorrow Today (Yarını Bugünden Düşünün)