Contact us here
Haberler 4 Nisan 2017

LINAK’ın konfor yataklarına yönelik kablosuz el kumandalarında çeşitlilik

LINAK’ın, hareketli konfor yatakları kablosuz el kumandaları portföyü her geçen gün büyümektedir. Bluetooth® üzerinden çalıştırma ve tuş aydınlatması, hafıza ve fener gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz.

LINAK’ın konfor yataklarına yönelik kablosuz el kumandalarında çeşitlilik

Konfor yataklarına yönelik el kumandalarında çeşitlilik
LINAK kısa bir süre önce HC30 el kumandasını piyasaya sürdü. Bu ürün, hareketli konfor yataklarına yönelik kablosuz kumandaların yer aldığı geniş ürün serisinin en yeni üyesidir. Çok çeşitli boyutlar, tasarımlar ve işlevler, konfor mobilyası üreticilerinin, müşterilerinin yataklarında istediği tüm özellikleri sağlamasına yardımcı olmaktadır. 

El kumandası, hareketli konfor mobilyalarında son kullanıcıların her gün kullandığı az sayıdaki teknik parçadan biridir. Birçok kişi için aslında deneyimin en önemli parçasıdır. İşte bu nedenle LINAK olarak tasarımlarımızı sürekli iyileştirmekte ve konfor yataklarına yönelik yeni el kumandaları tasarlamaktayız. 

İşlev, tasarım ve görünümün bir arada sunulması gerektiğini biliyoruz. Yatağın genel tasarımına uyum sağlayacak boyut ve renk seçenekleri sunmaktayız. El kumandası üzerindeki düğmelerinden her biri, konfor yataklar için istenen özellikleri yansıtmaktadır. 

Konfor yatakları için el kumandaları ürün serimizde, aşağıdaki işlevler yer almaktadır:

  • Bluetooth™ üzerinden kablosuz kontrol - Kablolarla uğraşmadan özgürce hareket olanağı sağlar
  • Kauçuk arka kısım - El kumandasının ele alınmasında ve tutulmasında kolaylık sağlar
  • Entegre metal plaka - yatağa manyetik olarak tutturulmasını sağlar
  • Tuş aydınlatması – Karanlıkta kullanımı kolaylaştırır
  • Hafıza – Tercih edilen pozisyonları hatırlar
  • Fener işlevi– Gece eşyalarınızı bulmanıza yardımcı olur
  • Ek seçenekler - boyun ve ayak aktüatörlerinin ayarlanmasında kullanılır

LINAK’ın HB10 Kablosuz , HC05 Kablosuz , HC10 Kablosuz, HC20 Kablosuz ve HC30 Kablosuz el kumandaları hakkında daha fazla bilgi için el kumandaları ürünlerine genel bakış kısmına bakınız.