Haberler 31 Mart 2017

Sağlık sektörünün gelecekte karşı karşıya kalacağı zorlukların üstesinden gelmeye hazır mısınız?

Tüm dünyada, bakıma ihtiyacı olan insan sayısı giderek artmaktadır. Aynı zamanda bakım personeli sayısı da azalmaktadır.

Bakım personeli için etkili iş akışları sağlama ve konforu ve güvenliği artırmaya yönelik akıllı çözümler geliştirme gereksinimi her geçen gün daha acil bir hâl alıyor. Bu zorlukların üstesinden gelmek için tüm tıp ve bakım sektöründeki uygulama ve teknoloji geliştiricilerin tamamen farklı bir bakış açısına ihtiyacı olduğuna inanıyoruz.

Care For Tomorrow Today™  (Yarını Bugünden Düşünün), LINAK olarak tüm çalışmalarımızda uyguladığımız bir yaklaşım haline geldi.

Dünyaya gelişmiş ergonomik çözümler sağlamak ve gerçekten değerli bir fark yaratmak için ileriye yönelik düşünmenin çok önemli olduğuna inanıyoruz. Üç ana alanda zorluklarla karşı karşıya kalacağımızı düşünüyoruz:

  • Nüfus – bakım gerektiren daha fazla yaşlı insan ve daha az bakım personeli
  • Sağlık – kronik hastalıklarla sahip ve obeziteden etkilenen insan sayısındaki artış 
  • Teknoloji – akıllı bakım çözümleri, geleceğin sağlık sektörünün önemli bir parçasıdır.

LINAK, Intelligent Care Solutions™  (Akıllı Bakım Çözümleri) sağlamaktadır ve ustalığınızı göstererek hastane yatakları, bakımevi tipi hasta tedavi yatakları, tekerlekli sandalyeler, hasta liftleri ve muayene masaları gibi temel uygulamaları daha da geliştirmeniz için sizi teşvik etmektedir.