Haberler 30 Mart 2017

HC30 Kablosuz: Bluetooth ve kolay anlaşılır gelişmiş seçenekler

HC30, kablosuz, kullanıcı dostu ve ergonomik bir el kumandasıdır. Hafızalı olması ve Yatak Altı Aydınlatması ile gelişmiş hareketli yatak çözümleri için idealdir.

Bluetooth® özelliği ile kablosuz kullanılan ve kolay anlaşılır gelişmiş seçenekler sunan HC30 el kumandası ile tanışın.

Konfor yataklar için kullanıcı dostu HC30 el kumandası geliştirilirken, ergonomik tasarıma ve işlevselliğe önem verildi . HC30, kauçuk arka yüzeyli ve yatağa kolayca takılabilecek bir siyah el kumandasıdır.

HC30 standart olarak hafıza, kolay anlaşılır düğmeler, kullanıcı dostu tuş aydınlatması ve hem ayrı hem de eşzamanlı ayarlama seçenekleri sunmaktadır. Aynı zamanda Yatak Altı Aydınlatması için de bir düğmeye sahiptir. Bu özellik, yatağın altındaki alanı aydınlatarak hem yataktan kalkmanızı hem de karanlıkta yolunuzu bulmanızı kolaylaştırmaktadır. 

HC30 aktüatör ile kablosuz iletişim kurmaktadır. Bluetooth® teknolojisini kullanmaktadır ve TD4 Advanced’in yanı sıra Bluetooth® Adaptörü ile TD3 ve CBH Advance ile uyumludur.

  • Kaymaz yapı: Kauçuk arka kısım, kumandayı daha iyi kavramanızı sağlar. 
  • Yanımda:  Entegre metal plaka sayesinde yatak üzerindeki bir manyetik alana kolayca yerleştirilebilir.  HC30 , yanınızda kullanıma hazırdır.
  • Kablolardan kurtulun: Kablolar yerine kablosuz Bluetooth® teknolojisini kullanmak kullanıcıya ekstra hareket olanağı sağlamaktadır.
  • Yolumu aydınlat: Karanlıkta eşyaları bulmak ya da önünüzü aydınlatmak için fener işlevini kullanın. 
  • Hafıza:  3 konumu hafızaya alın ve yatağı istediğiniz konuma kolayca getirin.
  • Tasarım: Modern koyu, zarif ve parlak bir tasarıma sahiptir.


HC30 el kumandasının farklı modelleri

Bu el kumandası, istenen işlevlere bağlı olarak farklı modellerde sunulmaktadır. 
Sırt ve bacak ayarıyla birlikte hafıza özelliği için basit olanı seçin. Sırt ve bacak ayarı ve hafızanın, yanı sıra, ayak ve boyun için ayarlama olanakları sunan sistemler için gelişmiş modeli tercih edin.

 HC30 el kumandası ile ilgili daha fazla bilgiye buradan, diğer el kumandası seçenekleri ile ilgili bilgiye de buradan ulaşabilirsiniz. 

Konfor yataklara yönelik aktüatör sistemleri hakkında daha fazla bilgi için  buraya tıklayın.