Haberler 15 Şubat 2017

LA36 aktüatör için IC’li yeni seçenek

LINAK, LA36 aktüatörüne, hepsi-bir-arada bir paket çözüm olarak SAE J1939 CAN bus kontrolünü ekledi.

Bu tanınmış bus standardı sayesinde lineer aktüatör hareketini, elektronik sistemlerde değişiklik yapmadan mevcut CAN bus sisteminizde kullanabilirsiniz.

Dahili CAN bus kontrolüne sahip aktüatörler, tarım ve inşaat makineleri gibi çok çeşitli ağır iş makinelerine kolayca monte edilirler ve ayarlanabilirler. Daha fazla bağlantı olanağı ve canlı veriler, CAN bus’lu kontrol sistemi ve aktüatörlerin doğrudan birbiriyle iletişim kurmasını kolaylaştırmaktadır.

SAE J1939 CAN veri yolu kontrollü LINAK LA36 aktüatör

CAN bus J1939, aktüatörlerin konumunu kontrol etmenize, voltaj, sıcaklık ve diğer koşulları gibi tanı geri bildirimlerini izlemenize ya da sistemde birden fazla aktüatörün hareketini koordine etmenize olanak tanımaktadır.

Entegre CAN bus kontrolüne sahip LINAK aktüatörler, sadece basit kablo bağlantıları gerektiren, daha az karmaşık bir sistem sunmaktadır ve bu sayede makinenize kolayca entegre edilebilmektedir. Gerçek zamanlı verilerle yüksek kontrol olanağı ve aynı aktüatörün çeşitli uygulamalarda kullanılabilecek şekilde uyarlanmasına olanak tanıyan daha fazla esneklik sağlamaktadır.

CAN bus, LA36 Entegre Kontrolör (IC) platformu için yeni bus seçeneği olarak sunulmaktadır.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.