Haberler 11 Nisan 2019

LINAK aktüatörleri, endüstriyel üretim düzenini basitleştiriyor

Endüstriyel üretimde ürün işlenmesinin optimize edilmesi zorlu bir iş olabilir. Yine de bir Fransız girişimci, elektrikli ayarlama çözümlerinin entegrasyon sürecine önemli ölçüde katkıda bulunduğunu fark etti.

Fransız girişimci Frederic Mazoyer, şirketi MZR’yi 2006 yılında kurdu. Şirket, bazen pnömatik ve hidrolik sistemlerin yer aldığı projeler dahil olmak üzere endüstriyel üretimde hareketli çözümler yaratmak konusunda uzmandır. 

Ancak daha sonra Mazoyer, LINAK®’ın entegre kontrolörlü (IC) elektrikli aktüatörlerini keşfetti. Tek hamlede makinelere hassas ve güçlü hareket olanakları sağlamak çok daha kolay ve çoğu durumda çok daha esnek hale geldi. 

Müşterilerine, daha kolay entegre edilen, takılan ve bakım yapılabilen daha iyi hareket çözümleri sağlayarak MZR’nin endüstriyel üretim ve otomasyona yaklaşımını nasıl değiştirdiği ile ilgili ürün deneyim hikâyesinin tamamını okuyun.

 

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.