Haberler 2 Nisan 2019

Interzum 2019 - hareketi birlikte keşfedelim

LINAK, ‘Birlikte hareket’ temasıyla müşterileri, tedarikçileri ve dostları, modern ofis masalarında hareket yaratan aktüatör teknolojilerinde en yeni gelişmeleri deneyimlemek üzere Almanya'nın Köln kentinde düzenlenen 2019 Interzum fuarına davet etmektedir.

- sizi davet ediyoruz. Birlikte hareket yaratalım.

Çekici ofis çalışma alanları ve ilham verici iş ortamları yaratmak, en nitelikli personelleri etkilemenin önemli bölümlerinden biri haline geldi. Bunun sonucunda, yüksekliği ayarlanabilir masalara olan talep, geçtiğimiz on yıl içinde hızla büyüdü. Sezgisel tasarım, kusursuz hareket, düşük gürültülü çalışmanın yanı sıra dijital entegrasyon, artık çok daha önemli unsurlar arasında yer almaktadır.

Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenecek olan Interzum fuarında, profesyonel ofis masaları için en yeni ayarlama sistemlerini sunacağız ve kaldırma kolonları, kontrol panelleri ve dijital çözümlerden oluşan geniş ürün yelpazemizin, rekabette bir adım öne çıkmanızı sağlayacak yeni özelliklerini tanıtacağız.

21-24 Mayıs tarihleri arasında sizi standımıza (Salon 7.1, Stant E019) bekliyoruz. Fikir alışverişi yapalım ve hareketin geleceğini birlikte keşfedelim.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.