Haberler 2 Nisan 2019

Interzum 2019 - Sizi düşünerek tasarlanan konfor

LINAK, ‘birlikte hareket’ teması altında müşterileri, tedarikçileri ve dostları, Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenecek olan 2019 Interzum fuarına davet ediyor. Burada sizlere sunacaklarımızı ve konuklarımızın deneyimlemeyi bekleyebilecekleri her şeyi bulabilirsiniz.

- sizi davet ediyoruz. Birlikte hareket yaratalım.

Ayarlanabilirlik, ev dekorasyonunda giderek daha önemli hale gelmektedir. Yükseltilebilir yataklar gibi zarif konfor mobilyaları, özel tasarlanmış elektrikli aktüatör sistem çözümleri ile ayarlanabilir hale getirilmektedir.

LINAK® aktüatör sistemleri, yumuşak ve düşük gürültülü çalışmanın yanı sıra birçok farklı özellikle gelmektedir. Bunlara örnek olarak masaj olanağı, Yatak Altı Aydınlatması, mobil cihaz uygulamaları ile kontrol ya da favori pozisyonların kaydedilebileceği hafıza konumu işlevleri sayılabilir. Tüm bunlar üstün yatak tasarımlarında bir araya gelerek kullanıcı için en yüksek konfor düzeyini sunmaktadır. 

Almanya'nın Köln şehrinde düzenlenecek 2019 Interzum fuarında, gelişmiş aktüatör teknolojilerimizle konforlu mobilyalarınızda birinci sınıf hareket olanaklarını keşfedebilir, inceleyebilir, bir araya getirebilir, tasarlayabilir ve oluşturabilirsiniz. Ayrıca, dijitalleşmenin özelleştirme için nasıl farklı yöntemlere olanak tanıdığını, kontrolleri nasıl geliştirdiğini ve sonuç olarak kullanıcı deneyimini nasıl mükemmelleştirdiğini göstereceğiz. 

Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi almak ve yarının konforlu yaşamını nasıl kucaklayacağımızla ilgili konuşmak için sizleri bekliyoruz. Birlikte hareket yaratalım.

21-24 Mayıs tarihleri arasında sizi standımıza (Salon 7.1, Stant E019) bekliyoruz.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.