Haberler 30 Nisan 2018

Yazılım Geliştirme Kiti, kendi masa uygulamanızı geliştirebilmenizi sağlar

Yepyeni LINAK Yazılım Geliştirme Kiti (SDK), ofis masası üreticilerinin kendilerine özel uygulamayı geliştirmelerini kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

LINAK, örneğin, ofis masası üreticilerinin LINAK ürünlerine uygun bir uygulama geliştirebilmelerini sağlayan Yazılım Geliştirme Kitinin (SDK) tanıtımını yapmıştır. SDK, dijital ortamda LINAK’ın yüksek kalite standartlarının sağlanması yönünde tasarlanmış ve test edilmiştir.

Akıllı telefonlar için Desk Control™ uygulamalarının özelleştirilmesi, LINAK Desk Control™ serisinde zaten mümkün olan bir özelliktir. Şimdi ise çıtayı daha da yükseltebilirsiniz! Sunduğumuz SDK ile kendinize özel uygulamanızı geliştirebilir, Desk Control™ çözümlerine ekstra özellikler ekleyebilir, fonksiyonları değiştirebilir ve daha birçok değişiklik yapabilirsiniz. Fikir sizden, gerekli alt yapı ise LINAK’tan.

Ofis masalarınızla birlikte size özel uygulamalar sunun
Akıllı telefon uygulamaları, dünyanın dört bir yanında birçok kişinin günlük yaşamının parçası hâline gelmiştir. LINAK, ofis masası çözümleri için uygulama geliştirme ve kablosuz Bluetooth® teknolojileri alanlarında yıllara dayanan deneyime sahiptir.

SDK ile bir adım ileriye. SDK’miz sayesinde uygulama geliştirmeye başlayabilir ve Bluetooth® teknolojisinden faydalanan çeşitli LINAK adaptörleri ve masa kumandaları için ideal çözümler sunabilirsiniz.

LINAK’ın SDK’sini kullanarak artık müşterileriniz için size özel bir uygulama geliştirebilirsiniz.

Yazılım Geliştirme Kiti, kendi masa uygulamanızı geliştirebilmenizi sağlar
 

LINAK, kendi uygulamanızı geliştirirken yanınızda
LINAK’ın Yazılım Geliştirme Kiti, bir yükleme dosyasına ve LINAK masa ürünleriyle iletişim kurulmasını sağlayan bir komut kütüphanesine sahip olan bir yazılım paketidir. Buna ek olarak gerekli dokümantasyona, kullanım kılavuzuna ve referans kütüphanesine de sahiptir.

Bir adım önde olmanızı kolaylaştıran LINAK Yazılım Geliştirme Kiti, tabii ki hem Apple iOS hem de Google Android ile uyumludur. 

LINAK’ın ofis masalarına yönelik dijital çözümlerini keşfedin
İster kendi uygulamanızı geliştirmek için Yazılım Geliştirme Kiti’ni tercih edin ister standart veya özelleştirilebilir LINAK Desk Control uygulamasını, aradığınız çözümü LINAK’ta bulabilirsiniz. Sunduğumuz üç dijital çözüm hakkında bilgi edinmek için videoyu izleyin.  

LINAK’ın sunduğu SDK ve diğer dijital ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek veya aklınızdaki fikri bizimle paylaşmak için, lütfen bölgenizdeki LINAK ofisi ile iletişime geçin.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.