Haberler 22 Mart 2018

TD4+ ağır şilteli yataklara daha fazla kaldırma kapasitesi sağlar

Konfor yataklara yönelik LINAK TD4 dual aktüatörün değiştirilmiş modeli, ekstra kullanım olanakları yaratmaktadır. TD4+, 6000 N’luk kapasitesi ile TWINDRIVE® portföyünü genişletmektedir ve büyük ve ağır şilteli yatak tasarımlarında kullanıma olanak tanımaktadır.

TD4 Standard ve TD4 Advanced dual aktüatörlere yeni modeller katıldı. TD4+ Standard ve TD4+ Advanced, LINAK portföyünü genişletmekte ve ağır yatak tasarımlarında en gelişmiş dual aktüatörleri kullanmanızı sağlamaktadır. 

Anne S. Møller, “Pazar sürekli değişiyor ve ağır şilteli büyük yataklara yönelik dual aktüatörlere olan talep sürekli olarak artıyor. İşte bu nedenle TD4 serisinin tüm harika özelliklerini korurken daha fazla kaldırma kapasitesi sunan TD4+ modelini geliştirdik,” dedi. Anne S. Møller LINAK HOMELINE® Ürün Müdürü görevini yürütmektedir.

TD4+, TD4’ün tüm bilinen özelliklerine sahiptir
Hem TD4 Standard hem de TD4 Advanced 4500 N kaldırma kapasitesine sahiptir. TD4+ modelleri ile bu kapasite sırt kısmında 6000 N’a yükselerek, ağır şilteli büyük yatakların yumuşak biçimde ayarlanmasına olanak sağlamaktadır.

Bunun dışında TD4 özelliklerinde hiçbir değişiklik yoktur. TD4+ modeli, Yatak Altı Aydınlatması ve Acil mekanik indirme gibi bilinen tüm özelliklere sahiptir. Her zaman olduğu gibi TD4, PVC-Free™ (PVC içermez) malzemelerden üretilmiştir ve beklemedeki enerji tüketimini en aza indiren LINAK ZERO™ Teknolojisiyle gelmektedir. TD4 modelindeki entegre Bluetooth® teknolojisi sayesinde çok sayıda el kumandası modeli de sunuyoruz. Hatta yatağınızı Bed Control Uygulaması ile de kontrol edebilirsiniz.

Anne S. Møller, “TD4+’da üniversal montaj braketlerinin yatak çerçevesine kaynak yapılması ve iki kapatma düzeneğinin kullanılmasıyla çok kolay monte edilmektedir,” dedi. “Diğer bir deyişle TD4+, TD4 ile aynı harika özelliklere sahiptir, sadece kullanabileceğiniz seçenek sayısını artırmaktadır”. 

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.