Haberler 22 Mart 2018

Desk Control™ Uygulamasını kendinize özel hale getirin

Artık LINAK Desk Control™ Uygulamasına kendi logonuzu, markanızın renklerini ya da kendi web bağlantılarınızı ekleyebilir ve ofis masanızın gittiği her yerde markanızın farkındalığını artırabilirsiniz.

LINAK, ofis masaları için Desk Control™ Uygulamanızı özelleştirme olanağı sunmaktadır. Bu sayede son kullanıcıları kendi kurumsal web sitenize yönlendirebilir ve daha fazla marka farkındalığı yaratabilirsiniz. Bu yeni uygulama özelleştirme seçeneği ile aşağıdakileri yapabilirsiniz:

  • logonuzu ekleyin
  • marka kimliğinize uygun bir arka plan rengi seçin
  • ürün bilgilerine ve destek menülerine kolay erişim sağlayacak web bağlantıları ekleyin

Desk Control Uygulaması, Bluetooth® Kablosuz Teknolojisini kullanarak kullanıcının akıllı telefonunun, fiziksel Masa Kumandası gibi çalışmasını sağlamaktadır. Kullanıcı masayı aşağı ya da yukarı hareket ettirebilir, dört taneye kadar sık kullanılan masa yüksekliği konumunu kaydedebilir, oturarak/ayakta çalışma hatırlatma işlevini kullanabilir ve otomatik hareket işlevini etkinleştirebilir (sadece tam sürümlerde)

Desk Control™ Uygulamasının tasarımını kendinize göre değiştirerek, müşterilerin ya da son kullanıcıların ilgili markaya daha fazla odaklanmasını ve yüksekliği ayarlanabilir masayı kimin tasarladığını açıkça görmesini sağlayabilirsiniz. 

Başlamaya hazır mısınız?
Desk Control Uygulamasının ne kadar kolay özelleştirilebildiğini görünce çok şaşıracaksınız. Sadece birkaç basit adımla uygulamada marka kimliğinizi müşterilerinize gösterebileceksiniz.
Bölgenizdeki LINAK temsilciliğini arayın ve uygulamanın nasıl görünmesini istediğinizi açıklayın.
Desk Control uygulamasını edinin
 

Özelleştirilmiş uygulamanız her zaman günceldir
Standart LINAK Desk Control Uygulamasını güncellediğimizde ya da uygulamaya yeni özellikler eklediğimizde, sizin özelleştirilmiş uygulamalarınıza da güncelleme gelecektir. Aslında yapmanız gereken tek şey, markanızın farkındalığını artırmak ve müşterilerinizin uygulamaya kolayca ulaşmasını sağlamak için uygulamayı kişisel AppStore ve Google Play hesabınıza yüklemektir. 

Diğer yenilikler de yolda
LINAK, Desk Control Uygulamasını desteklemeye ve geliştirmeye devam edecektir. Bu nedenle haber akışımıza bakmayı unutmayın ya da bu sayfanın altında bültenimize abone olun ve haber almak istediğiniz konuları belirleyin. Genel olarak Desk Control™ Uygulaması hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfadaki bağlantılara bakın ya da bu yazıyı okuyun: ‘Ofis masanızı, akıllı telefonlar için geliştirilen Desk Control uygulaması ile ayarlayın’.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.