Haberler 23 Şubat 2018

LINAK, hastane yatakları için temel bir OpenBus™ sistem tanıtıyor

CO41 kontrol kutusu ve ACOM refakatçi kontrolü panelinin kullanıldığı LINAK’ın yeni temel aktüatör sistemi, OpenBus™ çözümünün ayarlanabilir sağlık uygulamalarına, kolay ve uygun maliyetli biçimde entegre edilmesine olanak tanımaktadır. Değer katan özellikler dünyasının kapılarını açar

CO41 kontrol kutusu ile birlikte ACOM kontrol ünitesinin piyasaya çıkışı, temel OpenBus™ aktüatör sisteminin yolunu açtı. Bu sistem, dijital sistemlerin sadece  gelişmiş ayarlama çözümlerine yönelik olduğu algısını kırmaktadır.

LINAK, hastane yatakları için tanıttığı temel OpenBus™ sistemi ile dijitalleşmenin temel avantajlarından faydalanmayı kolay hâle getirmektedir.

Bu sistem iki yeni parçadan oluşmaktadır: Hemşireler için ACOM kontrol paneli ve CO41 kontrol kutusu. LA40 lineer aktüatörlerden ve HB70 el kumandasından oluşan bu sistem, maliyet etkin bir çözüm olarak öne çıkmaktadır. Kişiselleştirilmiş konumların kolay kontrol edilebilmesini sağlayan bellek özellikli kapsamlı kumanda ile buluşturulan kusursuz hareket özellikleri, hem kullanıcı hem de hastane personeli için daha fazla güvenlik sağlamaktadır.

OpenBus™ için anahtar sözcükler esneklik ve güvenirliktir
OpenBus™ özellikli elektrikli aktüatör sistemler, kullanıcılara daha fazla konfor sağlar. Birden fazla aktüatörün koordineli biçimde hareket ettirilmesi ve kişiselleştirilmiş konumların hafızaya alınabilmesi bu konforu daha da artırmaktadır. Aynı zamanda, kullanıcıların kendi yataklarını ayarlayabilmesine yardımcı olmakta ve personelin başka işlere odaklanarak daha verimli çalışmasını sağlamaktadır.

OpenBus™ sistemi yalnızca istenmeyen hareketlere karşı değil, CPR’nin gerektiği acil durumlarda da güvenliği artırmaktadır. Kancaya takılabilen ACOM sayesinde bakım personeli, işlevleri kilitleyebilmekte ve yanlışlıkla yapılacak hareketleri önleyebilmektedir. Tüm bunlar, kolay anlaşılır bir düğme tasarımı ile sağlanmaktadır.

OpenBus™ özellikli temel aktüatör sistem çözümlerinin avantajları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin.ACOM

ACOM
Hemşire kontrol ünitesi ACOM, hastane ya da bakımevi tipi hasta tedavi yataklarınızı, OpenBus™ ile kolay ve anlaşılır şekilde kontrol etmek istediğinizde en iyi seçimlerden biridir. Kullanıcının, yumuşak ve nazik hareketlerle konforunu artırabilmesini sağlarken, güvenlik kontrolünün hastane personelinde kalmasına olanak tanımaktadır. ACOM hakkında daha fazla bilgi alın.

 

CO41

CO41
CO41 kontrol kutusu, OpenBus™ kontrol kutuları ailesinin bir parçasıdır. Tüm kontrol kutuları, ayarlanabilir sağlık ekipmanları üreticilerinin, çeşitli ek kontrol, hareket, servis ve güvenlik özellikleri sunabilmesine olanak tanımaktadır. Ancak CO41, analog sistemden dijital sistemlere geçiş yapmak isteyen birçok üretici için idealdir. CO41 hakkında daha fazla bilgi alın.

 

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.