Etkinlik

WATER KOREA 2020

Tarih(ler)

08-10 Eylül 2020

Lokasyon

KINTEX, Goyang-si, Seoul

Stant

C9-C10

Faaliyet alanları

TECHLINE

Düzenleyen

LINAK Korea Ltd.

WATER KOREA, su sektörüne yönelik Kore Cumhuriyeti’nde düzenlenen en büyük ve en önemli ticaret fuarıdır. Su sektörünün uzmanları, 2002 yılından bu yana giderek artan bir ilgi ile su işleme sistemleri, atık su tesisleri ve kanalizasyon sistemleri üzerine düzenlenen seminerlerde, konferanslarda ve bu fuarda bir araya gelmektedir.

Beş gün süren bu fuarı, iş gücünün ve teknolojinin geleceği hakkında fikir alışverişinde bulunmak isteyen şirketlerin, kamu kuruluşlarının, bilim insanlarının ve eğitim merkezlerinin bir araya gelmesi için ideal bir platform oluşturmaktadır. WATER KOREA, aynı zamanda su işleme tesislerine yönelik cihazlar ve gelişmiş teknolojiler üreten LINAK gibi şirketlerle tanışmak için en iyi yerlerden biridir.

Altyapının zamanla bozulması işletme maliyetlerini yükselttiğinden dolayı, fuarda sunulan ileri teknolojilerle donatılmış çeşitli akıllı yenileme çözümleri büyük ilgi görmektedir. Örneğin, LA36 lineer aktüatörlerin bıçaklı vanaları nasıl geliştirilebileceğine LINAK standında (C9-C10) tanık olabilirsiniz. Elektrikli aktüatörlü vana otomasyonu ile tesisinizi genel olarak geliştiren LINAK® çözümleri, mevcut sistemlere son derece kolay bir şekilde entegre edilebilir, bakım gerektirmez, daha güvenlidir ve düşük maliyetlidir.

WATER KOREA 2020’de sizinle standımızda tanışabilmeyi ve çözümlerimizi görüşebilmeyi ümit ediyoruz.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.