Etkinlik

METSTRADE 2019

Tarih(ler)

19-21 Kasım 2019

Lokasyon

RAI Amsterdam, Hollanda

Stant

07.321

Faaliyet alanları

TECHLINE

Düzenleyen

LINAK Actuator-Systems B.V.

METSTRADE fuarı, denizcilik ekipmanları, malzemeleri ve sistemleri alanında dünyanın en büyük ticari fuarıdır. Burada denizcilik sektörü, tanışmak, innovasyonları tartışmak ve fikir alışverişinde bulunmak üzere bir araya gelmektedir. 

LINAK, her geçen gün denizcilik sektöründe daha fazla yer almaktadır. Dayanıklı, güvenilir ve kapsamlı testlere tabi tutulmuş hareket çözümlerimize olan talep her geçen gün artmaktadır.  

LINAK elektrikli aktüatörlerinin, yatınıza neler kazandırabileceğini öğrenin ve kolay monte edilen, bakım gerektirmeyen ve en zorlu koşullara dayanıklı çözümlerimizi görün. Yeni uygulamalarla bir adım öne geçin ve açık denize uygun dayanıklı sistemlerden faydalanın. LINAK, yelkenli araçlar için güverte kapaklarından tavan pencerelerine ve yataklardan kıç platformlarına kadar çeşitli uygulamalar için sunduğu çözümler ile yatınıza daha fazla konfor kazandırabilir. 

Fuar sırasında standımıza (07.321) dilediğiniz zaman uğrayabilirsiniz. Size bir içecek ikram edebilmek ve yatınız için neler yapabileceğimizi görüşebilmekten memnuniyet duyarız.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.